امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختری 1 ساله که ظاهر یک زن 80 ساله را دارد (تصاویر)
"یاکسین" به غیر از این بیماری به طور مادرزادی به بیماری های قلبی و همچنین آسم مبتلا بوده است که این روزها تحت درمان های مختلف قرار گرفته است و تا حدودی این مشکلات برطرف گردیده است .

این دختر حقیقتا یک ساله و به ظاهر هشتاد ساله در بیمارستان ژنگژو در استان هنان واقع در مرکز چین بستری است و تحت معالجه و مراقبت پزشکان قرار دارد.

وجود یک بیماری و اختلال پوستی نادر در یک دختر بچه یک ساله چینی سبب شده است تا وی همانند یک زن 80 ساله به نظر برسد.

[عکس: 0.707241001378550080_taknaz.jpg]

این دختر یک ساله که "یوکسین" نام دارد به سبب بیماری اش لقب مادر بزرگ را گرفته است . گفته می شود وی به یک بیماری بسیار نادر پوستی بنام "کاتیس لاکسا" مبتلا است.
کاتیس لاکسا به بافت های پوستی بدن حمله ور می شود و باعث چروکیدگی، شل شدن اندام های پوستی و از بین بردن سلول های جوان پوست خواهد شد. این یک بیماری بسیار نادر است و تنها 200 خانواده در دنیا به آن مبتلا هستند.

[عکس: 0.735447001378550080_taknaz.jpg]

"یاکسین" به غیر از این بیماری به طور مادرزادی به بیماری های قلبی و همچنین آسم مبتلا بوده است که این روزها تحت درمان های مختلف قرار گرفته است و تا حدودی این مشکلات برطرف گردیده.
هم اکنون این دختر حقیقتا یک ساله و به ظاهر 80 ساله در بیمارستان ژنگژو در استان هنان واقع در مرکز چین بستری است و تحت معالجه و مراقبت پزشکان قرار دارد. پزشکان چینی می گویند با آنکه این کودک 80 سال بنظر می رسد اما فعالیت و حرکاتش همانند یک کودک یک ساله طبیعی و بامزه است.

[عکس: 0.749721001378550080_taknaz.jpg]
من زنم!

و به همان اندازه از هوا سهم میبرم که

ریه های توسهم میبرد

می دانی؟

درد آور است که من آزاد نباشم

که تو به گناه نیفتی

قوس ها ی بدنم، به چشمهایت

بیشتر ازتفکرم می آیند دردم می آید

که باید لباس هایم را

با میزان ایمان شما تنظیم کنم.
سیمین دانشور

پاسخ
سپاس شده توسط: R a n A ، دختر بلا ، مرداب
بیچاره خدا شفاش بدهtwoltwol
تکیه گاهم باش!
پاسخ
سپاس شده توسط: M@HDIS
الهههییی بمیرممممممممممممzapszaps

ایشالله زودترر خوبب شهههzapszaps
your dreams will become true
پاسخ
سپاس شده توسط: M@HDIS
خوب بود ولي ميشه لطف مكنيد از اين صحنه هاي دلخراش نذارين تو سايت؟!zaps
روحيم رفت بخداzapszapszapszaps
الان الكترومغناطيس دارم تمركزم رفت كاملا....
اين همه مطلب قشنگ....
تنهايي را ترجيح ميدهم به تن هايي كه روحشان با ديگريست.zaps.
پاسخ
سپاس شده توسط: