امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخت مرموزی که پا دارد و راه می رود!! + عکس
#1
[عکس: mysterious-tree-legs-walks-photos.jpg]

به گزارش ایران ناز این درخت عجیب در هنگام تغییر فصل،با کمک ریشه هایش راه میرود. باورتان بشود یا نشود این درخت پا دارد و راه میرود ! این درخت از درختان گلدا و تک لپه است و به گزارش ایران ناز این درخت عجیب در کشور اکوادور به نام Socratea exorrhiza لقب تنها درخت متحرک دنیا را به خود اختصاص داده است! بنابر گفته ها، این درخت عجیب به کمک ریشه های پیچیده همانند پای انسان، می تواند حرکت کند!
[عکس: 1591076916-irannaz-com.jpg]
این درخت عجیب در هنگام تغییر فصل،با کمک ریشه هایش راه میرود بدین صورت که ریشه ها به یکدیگر پیچیده شده و به طور تدریجی در جهت نور خورشید حرکت می کند.جالب تر اینکه، این نوع درخت هر روز دو تا سه سانتی متر حرکت می کند و سالانه حدود بیست متر جا به جا می شود. این میزان جا به جایی برای یک درخت می تواند یک ماراتن باشد.
[عکس: 1888969874-irannaz-com.jpg]
[عکس: 282806666-irannaz-com.jpg]
در 10 سال گذشته، تقریبا تمام راهنمایان کشورهای آمریکای لاتین، از جمله اکوادور این درخت متحرک را به گردشگران خارجی معرفی کرده اند. این نوع درخت در جهت نور خورشید، ریشه های جدید خود را رشد می دهد که در عین حال، ریشه های کهنه اش از بین می رود. این ریشه های غیر معمولی از بدن اصلی درخت جدا شده و در فاصله چند اینچی از پای درخت قرار می گیرد.
The More You Love... The More It Hurts
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
5 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
.ShahrzaD. (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، "MJ" (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، barooni (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، ****نگار**** (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، m@hshid (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان