امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 4.22 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست تغییر نام کاربری
سلام من می خواستم نام کاربریم رو از parysa77 به parysa7 تغیر بدم. ممنون میشم کمکم کنید.
یاد گرفته ام در خوشی هایم ...
کسی را شریک خنده هایم نکنم ...
چون یاد داده اند در غصه هایم ...
کسی شریک گریه هایم نیست ...
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
اگه میشه اسمم رو MaryaM_sh
تغییر بدین
خدایا،زندگی جوریه که انگار یه مادر میخواد هم برنه هم بگه گریه نکنـ!
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۶-۰۶-۹۴، ۰۲:۵۹ ب.ظ)Julius Caesar نوشته: سلام من میخوام به جای مارکوییس اسمم رو به آرتمیس تغییر بدم ببخشید برای این تغییر و ممنون از زحماتتون

تکراری

آرتمیس
لطفا قبل از انتخاب فکراتونو بکنید بعد اینجا پست بزارید
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
پاسخ
سپاس شده توسط:
من میخوام اسمم رو به ماکیز تغییر بدم
اگر مغز انسان چنان ساده میبود که ما از آن سر در می آوردیم ، هنوز جنان احمق بودیم که هیچ از آن سر در نمی آوردیم .... دنیای سوفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام میخواستم که اگه میشه اسمم بشه hasti794mara
آرو آرومم نگاه تو دور نیست

بگو بازی سخته سخت نگو بازی خوب نیست
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام من ميخواستم نام كاربريمو تغيير بدمieirلطفا بزاريد
BARAN
Baraniiiiii
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۶-۹۴، ۱۱:۴۲ ب.ظ)Sanam-surbhi نوشته: سلام من ميخواستم نام كاربريمو تغيير بدمieirلطفا بزاريد
BARAN

تکراری

baran
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
پاسخ
سپاس شده توسط:
پس لطفا بزاريد
HACKER80
Baraniiiiii
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام اگه میشه از AsaL✔ به A s a L تغییر بدید
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام / به گروه مدیریت انجمن خداقوت میگم .

می خواستم نام کاربریمو به خانوم معلم تغییر بدم .

از تمام‌زحماتتون هم سپاسگزارم .
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۸-۰۷-۰, ۰۸:۴۱ ق.ظ)، nafas (۲۷-۰۲-۰, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، لیلی (۳۰-۱۱-۹۹, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، sadaf (۳۰-۱۱-۹۹, ۱۲:۴۷ ق.ظ)، ~mahdis~ (۰۴-۰۸-۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۷-۰۶-۹۶, ۱۲:۵۶ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۴ ق.ظ)، .ستایش. (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، maedeh (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۵ ق.ظ)، *Zahra* (۰۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۹ ق.ظ)، ×دختر بهار× (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، ice Girl (۲۳-۰۶-۲, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۱-۱۲-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۷-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، zahra16 (۲۳-۰۷-۹۵, ۰۷:۳۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۴-۰۵-۰, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، vajiheh (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۵:۰۹ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۲ ب.ظ)، elena.r (۰۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، hadis hpf (۰۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۸ ق.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۳:۴۸ ق.ظ)، n@st@r@n (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۷-۰۵-۹۶, ۰۹:۵۰ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۷-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، Ar.chly (۲۷-۰۶-۹۶, ۱۰:۵۲ ق.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، Mahdiye (۱۷-۰۱-۹۶, ۱۱:۵۴ ب.ظ)، SilentCity (۱۰-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، آرا 123 (۱۹-۰۶-۹۴, ۰۹:۴۷ ق.ظ)، hasti794 (۱۸-۰۶-۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ)، hedy (۱۶-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ)، farnoosh-79 (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۲:۰۹ ب.ظ)، • Niha • (۳۱-۰۶-۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ)، s@mir@ (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ)، mercede (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۶ ب.ظ)، "MJ" (۰۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، ghazaleh (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۸ ق.ظ)، نیاز (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، Hana-ffaa (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، paniz1989 (۰۴-۰۷-۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ)، Aiden22 (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، Fateme.mkh (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، raha22 (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، Neda0077 (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۴-۰۸-۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، *آسمان آبی* (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، دختر ایران (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، الهه ی شب (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، raha..79 (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، سایه تنهایی (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۶ ب.ظ)، سرنای را (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۴:۳۹ ب.ظ)، heliia (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، م.اسلامی (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، eris (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، nobody (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، Mehrad hidden (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۰-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۶ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۰۷-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، آشوب (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، HACKER80 (۱۶-۰۷-۹۴, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، hannaneh (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، مارکیز (۰۱-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، Death (۲۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۳ ق.ظ)، deli67 (۲۲-۰۲-۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، lovely (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، Ayla (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۲:۰۶ ب.ظ)، parand (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، white lion (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، sadaf af (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ReyhooN22 (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۳-۰۷-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، T a R a N e (۳۰-۰۲-۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ)، رزبیتا (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، RASHNOU (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، elMira.j (۲۴-۰۷-۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، parysa7 (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، mahsa70 (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، فاطمه حیدری (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ)، raha7 (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، paniz ۲6 (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، hasti.mehr (۱۹-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ)، nza3380 (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۳-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، paniz445 (۱۸-۰۷-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، nasim30 (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، saba.AZ (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۷ ق.ظ)، avapars (۰۷-۰۳-۹۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، barooni (۱۶-۰۵-۹۶, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، armiti (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۴-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۵ ق.ظ)، صنم بانو (۰۱-۰۳-۰, ۰۹:۲۱ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان