امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درهای نمایشگاه کتاب به روی مردم باز شد
10 اردیبهشت

درهای بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با نوای آهنگ «وطنم» به روی مردم باز شد.

خبرگزاری ایسنا: درهای بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با نوای آهنگ «وطنم» به روی مردم باز شد.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از امروز (چهارشنبه، 10 اردیبهشت‌ماه) در محل مصلای تهران پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است. شروع کار نمایشگاه با آهنگ «وطنم» با صدای سالار عقیلی همراه شد.

بنا بر اعلام مسئولان، در نمایشگاه بیست و هفتم‌، 1296 ناشر عمومی‌، 623 ناشر دانشگاهی‌، 283 ناشر کودک و نوجوان‌ و 128 ناشر آموزشی حضور دارند. در مجموع 2330 ناشر بیش از 26 هزار عنوان کتاب را به نمایشگاه کتاب می‌آورند. همچنین امسال 107 هزار کتاب لاتین و 25 هزار عنوان کتاب عربی در نمایشگاه عرضه می‌شود.

از سوی دیگر اعلام شده 237 هزار نفر برای دریافت بن‌کارت و یارانه دانشجویی ثبت‌نام کرده‌اند.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 10 تا 20 اردیبهشت از ساعت 10 تا 20 در محل مصلای تهران برپاست.
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
مر سی mara
تاحرف عشق ميشه من ميرم/من سخت از اين حرفا دورم/منم يه روزي عاشقي كردم/از وقتي عاشق شدم اينجورم
پاسخ
سپاس شده توسط:
ا...خوب شد...

ممنونmara
*باران همیشه میبارد اما مردم ستاره را بیشتر دوست دارند*

نامردیست آن همه اشک را به یک چشمک فروختن*
پاسخ
سپاس شده توسط:
Heart 
ممممممممممنون.mara
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط: