امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در اینستاگرام هنرمندان چه خبر است؟
نیوشا ضیغمی تصویری از گربه تپل خود به نام “پشمک” منتشر کرده که حسابی مورد توجه قرار گرفت.

[عکس: 19973670_10861240bbbfd.jpg]
به گزارش فانیگما :به نقل از نامه ، این روزها مردم راحت‌تر می‌توانند با هنرمند محبوب خود ارتباط برقرار کنند و به آنها پیام بدهند چرا که تقریبا تمام آنها با حضور در شبکه‌های اجتماعی هم به هواداران خود سر می‌زنند و هم برخی اخبار مربوط به زندگی شخصی خودشان را با مردم در میان می‌گذارند. به روال همیشه به سراغ چند هنرمند محبوب رفتیم تا ببینیم در صفحه شخصی آنها چه خبر است:

* “همیشه بعد از هر اجرا تو سالن خالی شروع می‌کنم به خوندن که یادم بمونه بدون مردم هیچی نیستم” این بخشی از نوشته های اخیر رضا صادقی زیر پست اینستاگرامش است.
[عکس: 75822]

* عکس مهدی پاکدل از همسرش در حال قایق سواری بیش از ۴۰۰۰ هزار بار از سوی مخاطبان این زوج هنری پسندیده شد.

[عکس: 75823]
* کتاب شعر جدید امیر آقایی چاپ شد! این هم عکسش…
[عکس: 75824]
* نیوشا ضیغمی تصویری از گربه تپل خود به نام “پشمک” منتشر کرده که حسابی مورد توجه قرار گرفت.

[عکس: 75825]
* بعید می دانم تا حالا عمو پورنگ و رضا رشید پور را کنار هم دیده باشید.
[عکس: 75826]
* “پناه” اسم عضو جدید خانواده شاهرخ استخری است که اواخر مرداد ماه متولد شده است.
[عکس: 75827]
* کامران تفتی فعالیت چندانی در شبکه های اجتماعی ندارد اما این عکس جذاب را برای هوادارانش به اشتراک گذاشت.
[عکس: 75828]
* سریال ماتادور را که یادتان هست؟ مجموعه پلیسی با حضور پولاد کیمیایی و سام درخشانی.
[عکس: 75829]
* اما الناز شاکر دوست که بدون رقیب پرطرفدارترین هنرمند ایرانی در اینستاگرام است، گریمی جنجالی از خودش به اشتراک گذاشته که بیش از ۱۱ هزار نفر آن را لایک زدند.
[عکس: 75830]
* و بالاخره نیما فلاح که این‌روزها مشغول بازی در “شوخی کردم” مهران مدیری است. مدل جدید موهای خودش را به هواداران نشان داده است.
[عکس: 75831]

موضوع تغییر یافت xcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
این خبر که تکذیب شد !!!!
http://forum.iranroman.com/showthread.ph...F%DB%8C%22
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
الان تکلیف مارو روشن کنین این خبر راسته با نه؟؟؟؟
قدر لحظه ها را بدان!
زمانی میرسد که تو
دیگر قادر نیستی بگویی
(جبران میکنم....)
پاسخ
سپاس شده توسط:
باید از سام و نرگس بخوایم بیان اینجا خودشون حقیقت ماجرا رو بگن azsx

گفتم سام ونرگس یاد فیلم سام ونرگس افتادم [عکس: 71.gif]
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۸-۰۴-۹۳، ۰۶:۱۰ ب.ظ)sadaf نوشته: باید از سام و نرگس بخوایم بیان اینجا خودشون حقیقت ماجرا رو بگن azsx

گفتم سام ونرگس یاد فیلم سام ونرگس افتادم [عکس: 71.gif]
وای چه عشقولانه
قدر لحظه ها را بدان!
زمانی میرسد که تو
دیگر قادر نیستی بگویی
(جبران میکنم....)
پاسخ
سپاس شده توسط:
ببخشید عوضش کردم
زدم جستجو نیاورد اخه xcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
از الناز شاکر دوست متنفرم.....شاهرخ استخری هم با دخترش دیوونم کرد اهTongueTongue
[عکس: 60206296981884050397.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط: