امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در برنامه نود چه گذشت؟
Rainbow 
قراردادهای شبهه دار در شب های فوتبال! / وضعیت مبهم قراردادهای فرهاد مجیدی و توزی
برنامه نود امشب از ساعت 22:30 شب گذشته از شبکه سوم سیما آغاز شد و تا ساعت 2:05 بامداد ادامه یافت.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ برنامه نود دوشنبه شب با طرح سئوال مسابقه پیامکی آغاز شد.

سئوال مسابقه پیامکی بدین شرح بود:

** عجیب ترین اتفاق چند ماه اخیر فوتبال ایران چیست؟

انتخاب فدراسیون فوتبال ایران به عنوان فدراسیون برتر آسیا

بازگشت مجیدی به استقلال

دوازدهمی پرسپولیس در نیم فصل

شکست تیم ملی برابر لبنان و ازبکستان

* پس از طرح سئوال پیامکی صحنه هایی از بازی پرسپولیس و ملوان پخش شد و نظری کارشناس داوری برنامه در مورد داوری این دیدار اظهار نظر کرد.

برنامه بعدی نود چهارشنبه هفته جاری برگزار میشود و طی آن دیدارهای لیگ مورد بررسی قرار خواهد گرفت

**شکری: ژوزه تمایلی به ادامه همکاری با پرسپولیس نداشت

مصطفی شکری مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در ارتباط تلفنی با برنامه نود در مورد رفتن ژوزه از پرسپولیس گفت: ژوزه به دلایل مختلف و کسب نتایج ضعیف تمایلی به ادامه همکاری با پرسپولیس نداشت.

وی عنوان کرد: مانوئل بائد مدت دیگری در ایران می ماند و اگر طی چند بازی از وی در پرسپولیس استفاده نمی شد آن زمان می شد بگوییم که پرسپولیس عذر ژوزه را خواسته است، اما اکنون چنین امری صحت نداشت و مانوئل به خواست خود از پرسپولیس رفت و تمایلی به ادامه همکاری با این تیم نداشت. وی می خواست برود ولی تمام پولش را بگیرد که ما با این مسئله موافق نبودیم.

شکری گفت: کرانچار نیز پیش از این سرمربی تیم پرسپولیس بود، اما وقتی عنوان کردیم میخواهیم با پرسپولیس قطع همکاری کند برخورد حرفه ای داشت و با مسئولان تیم به توافق رسید.

* پس از صحبت های شکری، نظری در مورد داوری پرسپولیس ملوان صحبت هایی کرد، سپس صحنه هایی از بازی های مس کرمان – سپاها ن و شهرداری یاسوج – ذوب آهن و پس از آن گزارشی از دیدار راه آهن و صنعت نفت پخش شد.

* سپس دوربین نود عکس هایی از دیدارهای گهر درود – استقلال، پرسپولیس – ملوان، نفت – راه آهن، شهرداری یاسوج – ذوب آهن و ابومسلم صبا را به نمایش گذاشت.

* پس از پخش این تصاویرقسمت هایی ازبازی داماش و تراکتور سازی و حاشیه های این دیدار پخش شد.

* سپس گزارش کاملی از ساعات و روز پیش از بازی تیم های گهر درود و استقلال و نحوه آماده سازی ورزشگاه درود توسط مردم این شهر ارئه شد.

* پخش صحنه هایی از دیدار تیم های استقلال و گهر بخش بعدی برنامه نود بود که پس از آن مصاحبه های نماینده فدراسیون ، مسئولان و مربیان و بازیکنان تیم استقلال از جمله ماجدی، جباری، رحمتی و قلعه نوعی پخش شد که همگی از میزبانی بی حاشیه و خوب درود صحبت می کردند و گهر درود را الگویی برای میزبانی مسابقات می دانستند.

*گزارشی از وحید مظاهری از پیشکسوتان فوتبال پخش شد که اکنون به دلیل بیماری کلیوی در بیمارستان بستری است.

**عابدینی: هواداران را به داخل ورزشگاه هدایت می کنم!

عابدینی مدیر عامل باشگاه داماش گیلان در گفتگویی تلفنی در خصوص بازی بدون تماشاگر این تیم در گیلان گفت: تا کنون 42 میلیون به من پرداخت شده و در مقابل 60 میلیون جریمه شده ام! تاکنون 2 بازی ما بدون تماشاگر برگزار شده، 2 بازیدیگر نیز ما را محروم کرده اند که من نمی پذیرم.

وی با اشاره به صحبت های رحمتی مبنی بر اینکه در تمامی ورزشگا هها غیر از درود مورد فحاشی قرار گرفته است، گفت: چرا حسن زاده فقط داماش را جریمه می کند؟! و بقیه تیم ها جریمه نمی شوند.؟

**حسن زاده: بر اساس گزارش ناظر بازی حکم می کنیم

همزمان با عابدینی، اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی بر روی خط آمد و در پاسخ به صحبت های عابدینی گفت: ما فقط داماش را جریمه نکرده ایم و تیم های دیگر نیز جریمه شده اند، با توجه به سابقه باشگاه داماش جریمه وی سنگین تر از دیگر تیم هاست.

وی افزود: سعی داریم در حد امکان بازی ها با تماشاگر برگزار شود ولی گاهی اوقات بخاطر حفظ نظم مجبوریم بازی را در غیاب تماشاگران برگزار کنییم.

وی ادامه داد : ما بر اساس گزارش ناظر بازی رای انضباطی را اعلام می کنیم و حکم داده شده در خصوص داماش ربطی به مصاحبه های عابدینی ندارد.

**عابدینی: سازمان لیگ به داماش ظلم کرده است
عابدینی در ادامه این ارتباط تلفنی گفت:اگر ملاک صدور حکم کمیته انضباطی گزارش ناظر بازی است می خواهم این گزارش به ما هم ارائه شود! مطمئن هستم این حکم با مصاحبه های من ارتباط مستقیم دارد و به اینحکم اعتراض کرده ام و بطور حتم درب ورزشگاه بر روی هواداران داماش باز است و من از ورود آنها جلوگیری نمی کنم، جرا که دیگر نمی توانم جواب مردم گیلان را بدهم. بدون اینکه ما را به کمیته انضباطی احضار کنند رای را بر علیه ما صادر کردند.

وی گفت: سازمان لیگ نسبت به تیم داماش ظلم کرده است و من نیز از تیمم دفاع می کنم.

**آیت اله زاده : واحدی می توانست حداقل با من تماس بگیرد!

رضا آیت اله زلده مدیر عامل گهر درود نیز در ارتباط تلفنی در خصوص پیوستن نیکبخت واحدی به تیم داماش گیلان گفت: قرار بود وی با گهر درود قرار داد ببندد ولی با داماش بست که این مسئله باعث ناراحتیم شده است. چرا که نیکبخت باید حد اقل با من تماس می گرفت و این مسئله را عنوان می کرد.

**درودگر: واحدی قرار بود با ملوان قرارداد ببندد

همچنین درودگر مدیر عامل باشگاه بندر انزلی بر روی خط تلفنی برنامه نود آمد و در مکالمه ای کوتاه عنوان کرد: نیکبخت واحدی طی تماسی گفت که می خواهد با ملوان قرارداد ببندد ولی نمیتواند شنبه شب برای ثبت قرارداد حاضر شود. وی مدعی شد واحدی ساعت 11 صبح یکشنبه قرارداد خود را با داماش به ثبت رسانده است.

* پس از این صحبت ها صحنه هایی از دیدارهای ابو مسلم و صبای قم، نفت آبادان و راه آهن پخش شد و داوری آنها مورد بررسی قرار گرفت.

**گل محمدی: اختلافی با پروین ندارم / مربی تیم هستم اما با اختیارات سرمربی!

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگوی تلفنی عنوان کرد: من با پروین اختلافی ندارم و وی بطور کامل از ما حمایت می کند.

وی تصریح کرد: از نقل و انتقالات لیگ رضایت دارم، تمام تلاشم را می کتم که جایگاه پرسپولیس در لیگ بهتر شود ولی در هر صورت ما امتیازات زیادی را از دست داده ایم.

وی در مورد جدایی شهاب گردان نیز گفت: نیلسون دروازه بان خوبی است و فضا برای کار کردن شهاب گردان کم شده بود.

وی در پاسخ به مسابقه پیامکی امشب گزینه 3 را برگزید، یعنی دوازدهمی پرسپولیس در نیم فصل لیگ برتر و این مسئله را عجیب ترین اتفاق چند ماه اخیر فوتبال ایران دانست.

* در ادامه برنامه بهروان(رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال) ، احمد رضا براتی( کارشناس حقوقی فوتبال) و شیرازی( رئیس هیات فوتبال تهران بطور همزمان روی خط تلفنی برنامه نود آمدند و در مورد قرار داد فرهاد مجیدی و فسخ قرارداد توزی بازیکن استقلال صحبت هایی کردند که البته در نهایت نیز نتیجه گیری درستی حاصل نشد!

براتی معتقد بود فسخ قرارداد توزی بصورت مشروط بوده و هنوز قرارداد وی فسخ نشده است و باید مبلغ قرارداد وی پرداخت شود تا این قرارداد فسخ شود. وی تاکید داشت که قراردادهای شبانه زیاد شده و در صورت کاهش اینگونه قراردادها مشکلات کمتری را در فوتبال و قرارداد های فوتبالی شاهد خواهیم بود.

طبق نظر سنجی صورت گرفته و پیامک های ارسالی انتخاب فدراسیون فوتبال ایران به عنوان فدراسیون برتر آسیا عجیب ترین اتفاق چند ماه اخیر ایران است.

* برنامه نود ساعت 2:05 بامداد سه شنبه به پایان رسید./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: