امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در حسرت دیدار زولبیا، آواره‌ترینم

نبض شوخی‌ها در این زمانه در شبکه‌های اجتماعی می‌زند، این مطلب یک گردآوری از شوخی‌ها با توجه به اتفاقات روز است.
برترین‌ها: نبض شوخی‌ها در این زمانه در شبکه‌های اجتماعی می‌زند، این مطلب یک گردآوری از شوخی‌ها با توجه به اتفاقات روز است.
حموم رفتن انقدر سخته که کاش آبزی بودم و دیگه نیازی به حموم رفتن روزانه نداشتم.

[عکس: 2580865_583.jpg]
Cancel
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
وقتایی که چاق میشین لباسای تنگتر بپوشین و از چاقیتون لذت ببرین. نذارین اون چربی‌ها فک کنن تونستن شمارو شکست بدن و بهشون بی‌محلی کنین.
مارتین تایلر
آهن پرست واقعی اینان که بعد غذا چایی نمیخورن.
مشوگا
کاش از همین حالا ستاد سازماندهی زولبیا و بامیه رو تاسیس کنن‌. می‌ترسم سلطان زولبیا و ملکه بامیه قصد سودجویی داشته باشن.

[عکس: 2580866_804.jpg]

ویکی‌پدیا
پاسخ
سپاس شده توسط:
کلی کتاب درسی و قدیمی تو خونه جمع شده بود برداشتم بردم غرفه بازیافت یه تاید دوازده تومنی بهم داد، قشنگ هشت کیلو علم و دانش یه تاید دوازده تومنی بیشتر نمی‌ارزه!
javid
صبح رفتم درخواست گواهی‌نامه‌ی المثنی بدم، شناسنامه‌مو دادم به خانوم متصدی، گفتم کارت ملیم هم لای همونه. یه نگاه بهم کرد، گفت: بیا گواهی‌نامه‌تم همین‌جاست.
Hastee
شما که تو بایو کلاب هاوس انقدر خفنی چطوری ۲۴ ساعته داری حرف میزنی؟ پس کی کسب موفقیت میکنی؟
din
چون دارم برنامه نویسی یاد میگیرم دیگه از این به بعد اگه برنامه‌ای بود منم دعوت کنید.

[عکس: 2580867_640.jpg]

کینگ عانژ
پاسخ
سپاس شده توسط:
ولی یادتون نره مخرب‌تر از کلیپ ساسی، رمان‌های عاشقانه است که توش پسره مغرور و خودخواه و متجاوز و زورگوئه و دختره فداکار و عاشق‌پیشه و ساده‌لوح که ۴۵۰ صفحه تحقیر میشه و توهین میبینه ۳ صفحه آخر مرده یهو عاشقش میشه.
marzie
من حضرت حافظم میشدم، بابام می‌گفت شعر که نون و آب نمیشه، بلند شو برو دنبال یه کاری برات بیمه رد شه.
 تی ری پی
باورتون میشه از ساخت و پخش سریال کت جادویی ۲۳ سال میگذره؟ قرار بود مثلا با دیدنش از پول بدمون بیاد، ولی ما خیلی شبا خواب یه کتِ جادوییِ پر پول می‌دیدیم.

[عکس: 2580869_954.jpg]

دکتر
پاسخ
سپاس شده توسط:
سرویس‌های تاکسی اینترنتی باعث شدن من به رمان‌نویس‌های رئالیست فارسی حق بدم که اسم کارکترهاشون رو سخت می‌ذارن.  قبلا فکر می‌کردم همه‌ی ایرانی‌ها اسمشون علی و محمد و حسینه ؛ الان راننده‌های اینا: ابوسعید ابوالخیر، امیرچلغوز مصقول‌زاده، آذرگشسب شاقول‌فر، گودرز گشوادگان …
گاوروش
۵ فرد رو از زندگیتون حذف کنین
۱. شخصی که دو به هم زنی می‌کنه
۲. شخصی که مدام به شما استرس وارد می‌کنه
۳. شخصی که از شما سواستفاده می‌کنه
۴. شخصی که بی احترامی براش تفریحه
۵. شخصی که غذا زیاد میخوره، ولی چاق نمیشه
گروه آخر بیچاره‌ها کاری نکردن، ولی حقشونه .

[عکس: 2580868_115.jpg]
کرمانشاه بیست
بچه‌ها دعوا نکنید ما قراره چهار سال کنار هم باشیم.
(۹۰ درصد گروه‌های تلگرام دانشگاه‌ها . ترم یک)
الامزد
پاسخ
سپاس شده توسط: