امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در سال‌هاي اخير كشتي‌گيران لهستان عملكرد ضعيفي داشتند
Rainbow 
یوسف عبدالسلام اف:
در سال‌هاي اخير كشتي‌گيران لهستان عملكرد ضعيفي داشتند/بوندس ليگا مانع آماده‌سازي تيم ما مي‌شود
يوسف عبدالسلام اف سرمربي تيم كشتي آزاد لهستان گفت: در سال‌هاي اخير كشتي گيران لهستان عملكرد ضعيفي در مسابقات داشتند.
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، يوسف عبدالسلام اف نايب قهرماني المپيك و جهان و سرمربي تيم كشتي آزاد لهستان كه چند روزي است اين سمت را پذيرفته است در مصاحبه با يك سايت روس از برنامه‌هاي خود براي اين تيم صحبت كرد.

بر اين اساس عبدالسلام‌اف در خصوص روند انتخاب خود براي سرمربيگري تيم لهستان تصريح كرد: به دليل اينكه رفاقتي با كشتي گيران اين تيم طي چند سال گذشته داشتم و به طور خصوصي و با درخواست آن‌ها برخي مواقع به اين كشتي گيران آموزش كشتي مي‌دادم از سوي مسئولان فدراسيون لهستان كانديد اين پست شدم.

وي افزود: چند گزينه ديگر نيز از جمله سرمربي پيشين لهستان در ليست فدراسيون اين كشور بودند كه در نهايت من بعنوان سرمربي اين تيم انتخاب شدم.

نايب قهرمان المپيك پكن در وزن 84 كيلوگرم در مورد شرايط كشتي گيران لهستان ادامه داد: عملكرد آزادكاران لهستاني در سال‌هاي اخير ضعيف بود و آن‌ها نتوانستند نتايج خوبي در مسابقات بين‌المللي كسب كنند.

نايب قهرمان جهان در سال 2007 افزود: حضور كشتي گيران لهستان در بوندس ليگا آلمان باعث اين مي‌شود كه اردوي هاي تيم ملي بطور منظم انجام نشود و كشتي گيران نتوانند با آمادگي لازم به مسابقات اعزام شوند البته من اين را هم درك مي‌كنم كه اين كشتي گيران از نظر مالي تأمين نيستند و براي كسب درآمد در اين ليگ حضور مي‌يابند.

عبدالسلام‌اف در مورد وضعيت كشتي لهستان ادامه داد: اميدوارم بتوانم با هماهنگي و انتخاب مربيان خوب براي رده‌ي سني نوجوانان و جوانان گام رو به جلويي برداريم. حضور مؤثر نوجوانان و جوانان در مسابقات و كسب نتايج خوب در رقابت‌هاي پيش رو از اهداف ديگر من است.

وي در مورد حضور كشتي‌گيران و مربيان ساير كشورها در تيم لهستان تصريح كرد: شرايط شهروندي در لهستان كمي پيچيده است و بايد پنج سال براي گرفتن تابعيت در اين كشور صبر كرد البته شرايط ويژه‌اي نيز وجود دارد كه با دستور رئيس جمهور اين كشور مي‌توان اين مدت را به شش ماه تغيير داد. البته من براي پيشرفت كشتي‌گيران لهستاني از كشتي‌گيران و مربيان داغستاني به صورت مقطعي در اردوها استفاده خواهم كرد.

كشتي‌گير داغستاني الاصل كشور تاجيكستان در پايان در مورد قرارداد خود خاطر نشان كرد: دستمزد من با استانداردهاي اروپايي تنظيم شده است و در صورت موفقيت در مسابقات قهرماني جهان و يا قهرماني اروپا پاداش‌هايي نيز براي من در نظر گرفته شده است قرارداد من تا المپيك آينده است اما با توجه به عملكرد تيم لهستان به طور سال به سال تمديد خواهد شد. همچنين تا چند ماه آينده با خانواده‌ام به ورشو نقل مكان خواهم كرد تا بتوانم با تمركز بيشتري به كار خود ادامه دهم.
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، sa armani