امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در ماه محرم امسال نام " امیرحسین" بیشترین فراوانی را به خود اختصاص ?
مدیرکل ثبت احوال استان گفت: در ماه محرم امسال اسامی مذهبی امیرحسین، امیرعلی، امیرعباس در صدر نام های نوزادان پسر قرار گرفتند.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران، محمد مهدی اعلایی مدیرکل ثبت احوال استان گفت: در ماه محرم امسال اسامی مذهبی امیرحسین، امیرعلی، امیرعباس ، حسین و محمد حسین بیشترین فراوانی نام نوزادان پسر و اسامی فاطمه ، زهرا، نازنین زهرا، حلما و زینب بیشترین فراوانی نام نوزادان استان را به خود اختصاص دادند.

مدیرکل ثبت احوال استان تصریح کرد: در مقایسه با مدت مشابه ماه قبل، فراوانی نام امیرحسین بیش از دو برابر شده است و از رتبه چهارم نام پسران به رتبه اول رسیده است. همچنین نام علی اصغر از رتبه بیست و هفتم نام گزینی پسران به رتبه نهم و نام زینب از رتبه شانزدهم نام گزینی دختران به رتبه پنجم ارتقاء یافته است.

مدیرکل ثبت احوال استان با اشاره با اعتقادات و باورهای مذهبی شهروندان تهرانی خاطر نشان کرد: فراوانی نام های مذهبی طی امسال و سال های گذشته، بیانگر آن است که همواره استفاده از نام‌های با معنا و برگرفته از ارزش‌های دینی ، مذهبی مورد توجه شهروندان تهرانی بوده است.

انتهای پیام/
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
خدا روشکر مردم فهم کافی رو دارن
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
احسن به اين مردم maramaramara
پاسخ