امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در چشمان تان دوربین داشته باشید
[عکس: hhc1412.jpg]
در چشمان تان دوربین داشته باشید
یکی از کمپانی هایی که این روز ها با ثبت اختراع های عجیب و غریب در زمینه تکنولوژی همه را متعجب کرده است گوگل می باشد.
گوگل گلس یکی از گجت های بسیار زیبا و خارق العاده در دنیا می باشد که توسط همین کمپانی تولید و معرفی شد. هم اکنون نیز این کمپانی با ثبت اختراعاتی قصد دارد تا دوربین ها و اهداف خود را درون چشم شما به وجود آورد. در آخرین پتنت ثبت شده توسط کمپانی گوگل نشان می دهد که این کمپانی قصد دارد تا لنز هایی را تولید کند که افراد با گذاشتن این لنز بتوانند از محیط اطراف خود تصویر برداری کنند.
البته این تنها مزیت این لنز نمی باشد زیرا این لنز دارای نوعی تکنولوژی است که می تواند تصاویر دیده شده توسط شما را ذخیره کرده و در صورتی که شما نیاز داشته باشید تصاویر افراد مختلف را در خیابان و یا مکان های دیگر شناسایی کرده و اطلاعاتی مبنی بر آخرین باری که این فرد را دیده اید و دیگر او کیست و چه مشخصاتی دارد را به شما نمایش می دهد. البته گوگل در اختراع خود نتوانسته است نمایشگری درون این لنز تولید کند و این اطلاعات به احتمال زیادی به تلفن هوشمند شما منتقل شده و شما می توانید آن را در این دیوایس خود ببینید و بخوانید.
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
این خیلی جالبه هرچند اینکه بشه با یه همچین لنزی
عکس گرفت چندان خوشایندم نیست...
پاسخ
سپاس شده توسط:
اگه از اینجور ابزارها درست استفاده
کنیم که دنیامون زیباتر میشه!!
اما ما آدم همیشه کارامون
برعکسه مثل دینامیت که برای انفجار در
معادن و کمک با کارگران توسط آلفرد