امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دزد سابقه دار با شليک ۱۴گلوله زمين گير شد
Rainbow 
دزد سابقه دار با شليک ۱۴گلوله زمين گير شد

خراسان - مورخ سه‌شنبه 1391/11/03 شماره انتشار 18323

سجادپور- دزد ۴۲ساله اي که براي فرار از چنگ قانون به ماموران انتظامي حمله کرد با شليک ۱۴ گلوله در مشهد دستگير شد.به گزارش خراسان، گروه ويژه اي از ماموران زبده کلانتري شفا که براي مبارزه با سرقت هاي شبانه تشکيل شده است ساعت ۳ بامداد روز گذشته در حال گشت زني بودند که به شماره پلاک يک خودرو پرايد در منطقه عبدالمطلب مشهد مشکوک شدند. ماموران تجسس که به طور غيرمحسوس خودرو را زيرنظر گرفته بودند بلافاصله شماره آن را از مرکز فرماندهي و کنترل استعلام کردند. لحظاتي بعد مشخص شد که خودرو پرايد سابقه سرقت از حوزه استحفاظي کلانتري آبکوه را دارد. بنابراين ماموران انتظامي به تعقيب پرايد سوار پرداختند اما او که متوجه حضور ماموران شده بود ناگهان پدال گاز را فشرد و در تاريکي شب متواري شد. ماموران گشت تجسس کلانتري که با نظارت سروان مقدم (رئيس کلانتري شفا) وارد عمليات شده بودند پس از بي توجهي راننده به فرمان هاي «ايست» پليس، اقدام به تيراندازي هوايي کردند.اما راننده همچنان سعي داشت با ورود به خيابان هاي فرعي از چنگ ماموران بگريزد. عمليات پليس با دستور شليک از سوي رئيس کلانتري، ادامه يافت و ماموران حدود ۱۰ گلوله به سمت خودرو شليک کردند و لاستيک هاي خودرو را هدف قرار دادند. راننده فراري که ديگر وارد خيابان لاله شده بود وقتي متوجه شد که خودرو بر اثر شليک هاي مداوم قادر به حرکت نيست آن را در خيابان رها و با پاي پياده فرار کرد و به داخل يکي از خيابان هاي همان منطقه رفت وقتي ماموران از خودرو پليس پياده شدند اثري از راننده فراري نبود بنابراين گروه ويژه مبارزه با سرقت هاي شبانه به مکان هايي که احتمال اختفاي متهم وجود داشت رفتند ولي باز هم اثري از او نيافتند تا اين که کمپرسي پارک شده در حاشيه يکي از خيابان ها توجه ماموران را به خود جلب کرد وقتي يکي از ماموران از قسمت بار کمپرسي بالا رفت ناگهان دزد فراري با زدن ضربات متعددي به مامور از ورود او به داخل کمپرسي جلوگيري کرد و با پريدن از روي خودرو، با ماموران درگير شد. مامور انتظامي نيز با استفاده از اسپري فرصت هرگونه عکس العملي را از او گرفت و بدين ترتيب حلقه هاي قانون بر دستان دزد سابقه دار گره خورد. دقايقي بعد متهم در دايره تجسس مورد بازجويي هاي فني قرارگرفت و به سرقت پرايد از حوزه استحفاظي کلانتري آبکوه اعتراف کرد. متهم اين پرونده گفت: قبلاً با يکي از دوستانم سرقت مي کرديم که او توسط ماموران کلانتري شفا دستگير شد و بعد از آن من به تنهايي اقدام به سرقت مي کردم. وي ادامه داد: شنيده بودم که ماموران کلانتري شفا به سوي سارقان تيراندازي مي کنند اما فکر نمي کردم که اين گونه به دام بيفتم. اين گزارش حاکي است: متهم اين پرونده پس از انجام بازجويي هاي مقدماتي و براي تحقيقات بيشتر در اختيار کارآگاهان پليس آگاهي خراسان رضوي قرارگرفت.
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: sa armani