دعوت به همکاری
(۰۸-۰۸-۹۶، ۱۱:۰۵ ب.ظ)دخترشب نوشته: چشم مانی
چشمت پر نور عزیزک Shy
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
مامی جان من همه تکراریا رو هستم Tongue
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
خوشحالم برگشتی .یکی رو بردار که کامل رسیدگی کنی
برای بقیه هم همکاری داشته باش
ممنون صنمی خودم Tongue
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
بچه ها بخش عکس هرچی داشتین بفرستین برا من
گزارشم مامی بخش عکس بود خودم هستم
تو بخشای دیگه رو برس
همینجوریشم خواب و زندگی نداری azsx
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
مامی جان پس هر کدوم که خودت میگی.واسه من فرقی نداره
پاسخ
سپاس شده توسط:
انقدر فعالی که فکر کنم تو همه اش میتونی کمک کنی .
هر کدوم که دوست داری عزیز من .موردای 1و3و4 فکر کنم چون فعالیت داری بهتر میتونی کمک کنی .یکی رو کامل بردار
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
تغذیه Shy
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۸-۰۸-۹۶، ۰۷:۵۸ ب.ظ)دخترعلی نوشته: دختر ستاره عزیز ازدواج اجباری رو میتونی از فردا شروع کنی .اما روزی 3 ارسال.
نقل قول:باش 
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart همکاری لیلی 2 2,032 ۰۸-۱۱-۹۱، ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: آسمان آبی

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
62 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
لیلی (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، sadaf (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۹-۰۸-۹۶, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، v.a.y (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ)، behe6t (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۶ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، mamalii 121 (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۵ ب.ظ)، hadis hpf (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، Ar.chly (۱۷-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، .مليكا. (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، SilentCity (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۷ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، mercede (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، نیاز (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، elham zelzele (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۴ ق.ظ)، eris (۰۷-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۹ ق.ظ)، آشوب (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، فاطمه27 (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، hannaneh (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، مارکیز (۰۴-۱۱-۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ)، deli67 (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۹ ب.ظ)، delena (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، white lion (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، .:Mahdis (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، saman22 (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۴ ق.ظ)، fatemeh . R (۱۹-۰۴-۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، avapars (۱۹-۰۲-۹۶, ۰۶:۲۲ ب.ظ)، barooni (۲۶-۰۱-۹۶, ۰۹:۴۴ ب.ظ)، صنم بانو (۰۹-۰۸-۹۶, ۱۰:۲۹ ق.ظ)، فائزه 2 (۰۶-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، عطرا (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۷ ب.ظ)، برف سیاه (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۷ ق.ظ)، عسل6 (۲۷-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، natan (۰۹-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۲ ب.ظ)، maryamix (۱۵-۰۴-۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ)، Melinaw (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۸-۹۶, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، AsαNα (۲۰-۰۱-۹۶, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۳:۵۸ ب.ظ)، d.ali (۲۲-۰۹-۹۶, ۱۲:۰۲ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۹-۰۸-۹۶, ۰۱:۲۳ ق.ظ)، taranomi (۰۹-۰۸-۹۶, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، مهرسا1383 (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۶:۴۵ ق.ظ)، بهار نارنج (۳۱-۰۳-۹۶, ۰۷:۱۶ ق.ظ)، hedeyh2002 (۱۲-۰۴-۹۶, ۰۴:۲۲ ب.ظ)، rozvahshi (۳۰-۰۴-۹۶, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، مهدا امیری (۱۴-۰۷-۹۶, ۱۲:۳۴ ب.ظ)، QaseDak (۱۹-۰۷-۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، دختر ستاره (۱۰-۰۸-۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، مامان سجاد (۲۲-۰۹-۹۶, ۰۲:۳۴ ق.ظ)، author (۱۷-۱۱-۹۶, ۰۶:۳۰ ب.ظ)، Wessal (۳۱-۰۱-۹۷, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، minaa (۱۳-۰۳-۰, ۱۲:۲۱ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان