امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دغاغله: بدشانسی یقه من و پرسپولیس را گرفته است
پرسپولیس نیوز : مهدی دغاغله از آسیب دوباره خود بسیار ناراحت است.

مهاجم تیم فوتبال درباره آخرین شرایط خود اظهار کرد: متأسفانه بار دیگر مصدوم شدم و باز هم باید استراحت کنم تا آماده بازی شوم. واقعا نمی‌دانم چه بگویم. بدشانسی یقه من را گرفته و ول هم نمی‌کند.

او ادامه داد: مصدومیتم کاملا برطرف شده و چند روزی بود که در تمرین‌های گروهی شرکت می‌کردم و قرار بود در بازی مقابل تراکتورسازی هم حضور داشته باشم اما در یک صحنه بار دیگر مصدوم شدم و واقعا لحظات ناراحت‌کننده‌ای برای من بود که نمی‌دانستم باید چه‌ کار کنم.

دغاغله گفت: خوشبختانه این بار مصدومیت خیلی شدید نیست و از بار قبل بهتر است. دیگر نمی‌گویم چه زمانی می‌توانم به میادین برگردم؛ چرا که هر وقت گفتم دوباره مصدوم شدم! شاید به اندازه کافی پایم را قوی نکرده بودم اما اتفاقی است که افتاده و باید تلاش کنم زودتر به میادین برگردم.

مهاجم پرسپولیس همچنین گفت: متاسفانه هم من و هم پرسپولیس در این هفته‌ها با بدشانسی محض مواجه بوده‌ایم. خود من بیشتر از همه راغبم که به میدان برگردم. امیدوارم بدون هیچ مشکلی کارم را ادامه دهم و زودتر آماده شوم.
[عکس: daghagheleh.jpg]
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
پاسخ
سپاس شده توسط:
من خودم پرسپولیسیم ولی خدایی امسال گندشو در اوردن....ممنون خانومممم
پاسخ
سپاس شده توسط: