امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل اشتباهات مکرر گلرهای پرسپولیس
خبرگزاری تسنیم: سعید عزیزیان در مورد شرایط دروازه‌بان‌های پرسپولیس در نیم‌فصل اول لیگ برتر فوتبال کشورمان اظهار داشت: به نظر من سوشا مکانی از نظر روحی و روانی شرایط خوبی ندارد. روی گل اول فولاد او می‌خواست محکم زیر توپ بزند که به آن صورت توپ درون دروازه‌ قرار گرفت. روی گل دوم هم به خاطر اشتباه در زمان‌بندی مکانی دروازه پرسپولیس باز شد.

وی ادامه داد: مکانی دروازه‌بان باتجربه‌ای است و اگر آنطور گل می‌خورد فقط و فقط به خاطر اشتباه فردی و ضعف تکنیکی خودش است، نه مربی. واقعاً بزرگترین مشکل سوشا مکانی مسائل روحی و روانی است، نه چیز دیگری. احساس می‌کنم فکر مکانی جای دیگری مشغول است.

مربی پیشین دروازه‌بان‌های پرسپولیس تصریح کرد: نیلسون دروازه‌بان خوبی است و دو سال برای پرسپولیس زحمت کشیده اما نمی‌دانم چرا امسال اینطور بازی می‌کند. نمی‌دانم در تمرین چه اتفاقاتی رخ داده است یا اینکه نیلسون از نظر روحی در چه وضعیتی قرار دارد. من با او کار کرده‌ام و می‌دانم اگر تمرینات مورد علاقه‌اش مانند تمرینات پرشی را انجام دهد، شرایط دیگری خواهد داشت.

عزیزیان در پاسخ به این سؤال که چرا دروازه‌بان‌های پرسپولیس از نظر روحی وضعیت خوبی ندارند، خاطرنشان کرد: نباید دروازه‌بان را پس اینکه اشتباه کرد برای بازی بعدی کنار گذاشت. این مسئله و ترس از نیمکت‌نشینی باعث شده تا استرس به جان دروازه‌بان‌های پرسپولیس بیافتد. دروازه‌بان را باید بعد از دو سه بازی بد تعویض کرد، نه یک بازی.

وی افزود: دروازه‌بان‌های پرسپولیس تا اینجای فصل اشتباهات زیادی داشته‌اند. در این شرایط بازیکنان دیگر باید به دروازه‌بان‌ها روحیه بدهند تا به شرایط خوب خود برگردن د. من نمی‌دانم ارتباط نیلسون و مکانی به چه صورت است اما چون با نیلسون کار کرده‌ام، می‌دانم بسیار حرفه‌ای است. در مجموع نیلسون و مکانی دروازه‌بان‌های بدی نیستند ولی به خاطر مسائل روحی و روانی به این وضع دچار شده‌اند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
نیلسون خدایی عالی بودmaraمعلوم نیست چش شدهHuh
[عکس: 60206296981884050397.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط: