امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوربین مخفی در آرایشگاه برای ساخت مستند + عکس
[عکس: 4]

«آیینه های روبرو» عنوان جدیدترین مستند تلویزیونی است که با موضوع آرایشگاه مردانه به سبک دوربین مخفی ساخته شده و قرار است به زودی از شبکه مستند پخش شود.

محمود زندهنام - تهیهکننده و کارگردان مستند «آئینه های روبرو» - درباره جزییات بیشتر این مستند به خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا توضیح داد: آرایشگاه به عنوان محیطی نوستالژیک و خاطره انگیز برای تمام افرادی که به آنجا می روند، حس خاصی را برمیانگیزد. دقایقی روبروی آیینه نشستن و نگاه کردن به خود و آرایشگری که با شانه و قیچی سعی در اصلاح ظاهر تو دارد، حس غریبی را به وجود می آورد.

این مستندساز در عین حال اظهار کرد: نگاه کردن به خود و تاسف از روزها و فرصتهای از دست رفته، آدمی را به فکر فرو می برد. اگر این آیینهها در تمام لحظات زندگی مقابل ما باشند و عکسالعملهای ما را به نمایش درآورند، چه خواهد شد؟ مجموعه دوربین مخفی «آیینههای روبرو» بازتاب عکس العمل افراد مختلف در مقابل وقایع و رخدادهای پیرامون است. شما در برخورد با یک کلاهبردار چه واکنشی خواهید داشت؟ در مواجهه با یک بیمار یا فقیر چه خواهید کرد؟ در حفظ امانت مردم تلاش میکنید؟ با بازماندگان جنگ و هشت سال دفاع مقدس چه برخوردی دارید؟ «آیینه های روبرو» در قالب تصویری به تمام این سوالات پاسخ میدهد.

وی همچنین گفت: شیوه تولید «آیینههای روبرو» با مستندهای دوربین مخفی دیگر متفاوت است. این مستند در قالب 13 قسمت 30 دقیقهای تولید و درحال تدوین است. «آیینههای روبرو» به سفارش شبکه مستند سیما تولید شده و در آیندهای نزدیک پخش خواهد شد.

به گزارش ایسنا، از دیگر عوامل تولید مستند «آیینههای روبرو» میتوان به مشاوران متن: کامبیز مشیری، همایون هدایتیان و تصویربرداران: نادر کاظمی، همایون هدایتیان اشاره کرد.

[عکس: 3]

مستند آیینههای روبرو

مستند آیینههای روبرو

مستند آیینههای روبرو
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط: