امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوست ندارم از استقلال جدا شوم/به خاطر خوش تیپی به کسی پول نمی دهند
Rainbow 
نکونام:

بازیکن تیم استقلال تهران گفت: در این مدت پیشنهاداتی از باشگاه‌های دیگر بوده است اما من دوست ندارم از استقلال جدا شوم.
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، جواد نکونام پس جلسه با فتح‌الله‌زاده، قلعه‌نویی و امیری گفت: صحبت‌هایی بین من و باشگاه انجام شد و مسائلی بود که باید باشگاه مطرح می‌کردم . قلعه‌نویی نیز نظرات خود را اعلام کرد، جلسه خوبی برگزار شد و نتیجه خوبی هم گرفتیم.

وی در ادامه گفت: من نگفته بودم از استقلال می‌روم، صحبت‌هایی که در مورد رفتنم شده بود را فقط رسانه‌ها مطرح کردند و من نگفته بودم می‌روم. از موضوعی ناراحت بودم که خوشبختانه مشکلات برطرف شد و از این موضوع خوشحال هستم. صحبت‌های خوبی کردیم و در نهایت نیز به جمع‌بندی خوبی رسیدیم. پس از این نیز توان خود را بیشتر خواهم گذاشت و بهتر بازی می‌کنم.

هافبک تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: مسائلی در یک خانواده به وجود می‌آید اما اتفاقات را باید در خود درون خانواده مطرح کرد و بهتر است که این صحبت‌ها هیچ وقت رسانه‌ای نشود زیرا شاید حرمت‌ها شکسته شود. هیچ مشکلی نیست که بخواهم اعلام کنم و بهتر است که اینگونه مسائل در درون خانواده حل شود و باید این مشکلات بین بزرگ‌ترها حل و فصل شود.

نکونام در پاسخ به این سؤال که آیا در صورتی که پیشنهادی با قراردادی مطلوب از یک باشگاهی داشته باشد، استقلال را ترک می‌کند یا خیر گفت: پیشنهاداتی دارم اما نه بیه آن فکر کرده‌ام و نه دوست دارم این اتفاق بیافتد به خاطر اینکه هنوز 6 ماه از حضورم در استقلال نگذشته است. دوست دارم یک کار را خوب به پایان برسانم و هرگز به فکر جدایی نیستم، ‌در دوران کودکی آرزویم حضور در استقلال بوده است و دلیلی ندارد که بخواهم هم‌اکنون جدا شوم، پیش از حضور در استقلال هم این پیشنهادها را داشتم، شاید با شرایط مالی بهتر هم بود، اما دوست نداشتم در آن تیم‌ها حاضر شوم.

نکونام در مورد اینکه اگر باشگاه بخواهد با انتقال وی مبلغی را دریافت کند و به خاطر این با جدایی‌ات موافقت کند یادآور شد: حتماً باشگاه هم چنین موضوعی را نمی‌خواهد. وقتی که باشگاه با من قرارداد را امضا کرد صحبت بر این بود که دو طرف پایبند به آن باشند و صحبت از جدایی نباشد، در این مدت پیشنهاد از باشگاه‌های دیگر هم بوده است و دوست ندارم از استقلال جدا شوم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا اوساسونا خواهان برگشت او شده است یا خیر،‌ عنوان کرد: به هیچ عنوان چنین موضوعی نبوده است. نه با باشگاه استقلال، نه خود من و نه مدیر برنامه‌هایم صحبتی نکرده‌ام، اگر قرار باشد اتفاقی بیافتد بازیکن باشگاه استقلال هستم و در ابتدا باید با باشگاه صحبت شود. اینکه گفته شده با باشگاه النصر صحبت شده از طرف من نبوده است و مواردی بود که در رسانه‌ها مطرح شده و خود رسانه‌ها هم تکذیب کرده‌اند.

کاپیتان تیم ملی در مورد چشم و هم‌چشمی در بین بازیکنان ایرانی تصریح کرد: همیشه این موارد وجود داشته است، مخصوصاً در ایران، اما من در اوساسونا نمی‌دانستم بغل‌دستی‌ام چقدر پول گرفته است. حتی مسعود شجاعی که دوست صمیمی من بوده نمی‌دانستم قراردادش چقدر است. دوست هم ندارم که بدانم؛ بهتر است این اتفاق بین فوتبالی‌ها و بازیکنان نیز جمع شود زیرا هر کسی هر پولی می‌گیرد به خاطر لیاقتش است و به خاطر چهره و تیپ کسی به او پول نمی دهند.

کاپیتان تیم ملی فوتبال درباره حذف تیم ملی از رقابت‌های غرب آسیا خاطرنشان کرد: واقعاً‌ باختن و حذف شدن خیلی سخت است. اما باید توجه داشته باشید که تیم ما از بازیکنان منتخب لیگ بود. بازیکنان تازه دور هم جمع شده بودند و مهم این بود که مربی تیم بازیکنانی را شناسایی کند که در آینده به درد تیم ملی بخورند و حتماً این اتفاق افتاده است.

وی در مورد اینکه ناگفته‌هایی که قرار بود بعد از جدایی از استقلال مطرح کند، به آینده موکول شد تصریح کرد: آمده‌ام که در استقلال بمانم؛ اگر قرار باشد روزی از استقلال جدا شوم خیلی راحت عنوان می‌کنم. من دلایل خوشحال نبودنم را گفتم، به عنوان یک استقلالی آمده‌ام و دوست دارم تا آخر فوتبالم در استقلال باشم و با این تیم قهرمان لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا شوم.

نکونام در پاسخ به این سوال که آیا ناراحتی‌اش از برخی بازیکنان استقلال از جمله مهدی رحمتی است؟ گفت: به هیچ عنوان اینگونه نیست. من با تمام بازیکنان تیم دوست هستم. صحبت سر این مسائل نیست، اگر از یک بازیکن ناراحت باشم با خود او صحبت می‌کنم دلیلی ندارد که به باشگاه بگویم. موضوعی که وجود دارد این است که بازیکنان استقلال آن قدر بزرگ هستند که از روز اول به من احترام گذاشته‌اند. و حتی بازوبند کاپیتانی را به من دادند اما قبول نکردم و گفتم اشخاص بزرگ‌تری هستند که بخواهند این بازوبند را ببندند.

نکونام در خصوص بازی بعدی تیمش مقابل گهر در جام حذفی و وضعیت برگزاری این بازی ، گفت: هرجایی که تصمیم بگیرند بازی می کنیم، امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که ورزشگاه دورود آماده باشد و بتوانیم خیلی راحت بازی کنیم. ما به دورود هم می‌رویم و آنجا بازی می‌کنیم، مشکلی نداریم اما مهم این است که زمین و شرایط مهیا باشد. هم باید برای ما خوب باشد و هم مردم تا همانند آن مشکلی که در گیلان برای تماشاگر استقلال افتاد به وجود نیاید. ما با کمال میل حاضریم تا در آنجا بازی کنیم.
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: بانوی جنوب