امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدن این عکس به هیچ کس توصیه نمی شود!
(۰۹-۰۱-۹۶، ۰۳:۵۶ ق.ظ)دخترعلى نوشته:
*صنم* dateline='[url=tel:1490737390' نوشته: 1490737390[/url]']
باز من جلبک شدم.
قضيه چيه ؟؟؟ من نگرفتم xcvb
يعنى با ديدنش دل ادم اب مى شه،غش ميره.
پ چرا دل من غش نرفت؟؟

من آنرمالم يا شما خيلى شکمويين؟؟asna

من فقط بستنى ببينم دلم غش ميره. والا بخداxcvl
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
وای منم میخوااام الانه که غش کنم ووووووووووووووووی منم میخواممممممممممممممممم zapszapszapszapszapszapszapszapszapszapszapszapszapszapszaps
پاسخ
سپاس شده توسط:
وای ما تو حیاطمون درختشو داریم بزا تابستون برسه همشو خودم نوش جان میکنم به هیچکدومتونم نمیدمxcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۹-۰۱-۹۶، ۱۲:۰۶ ب.ظ)♥هستی♥ نوشته: وای ما تو حیاطمون درختشو داریم بزا تابستون برسه همشو خودم نوش جان میکنم به هیچکدومتونم نمیدمxcvl
ايول حياطتون.xcvl
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  با این شوخی، با اون شوخی، با «جیمز وب» هم شوخی؟ صنم بانو 2 595 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
Wink دهه ۶۰ این تابلو با تابلوی مونالیزا برابری می کرد !! صنم بانو 2 152 ۰۳-۱۱-۱، ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
Tongue این مد شده ؟ صنم بانو 1 223 ۲۵-۰۹-۰، ۱۰:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: admin

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
19 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
ستاره عشق (۱۰-۱۲-۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، ملکه برفی (۰۹-۰۱-۹۶, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۱-۹۶, ۰۳:۴۰ ب.ظ)، barooni (۰۹-۱۲-۹۵, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، صنم بانو (۰۹-۰۱-۹۶, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، دخترشب (۰۹-۰۱-۹۶, ۰۱:۴۵ ق.ظ)، AsαNα (۰۹-۱۲-۹۵, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، hananee (۰۹-۱۲-۹۵, ۰۲:۳۴ ق.ظ)، d.ali (۰۹-۰۱-۹۶, ۰۳:۵۶ ق.ظ)، .AtenA. (۰۹-۰۱-۹۶, ۱۱:۲۲ ق.ظ)، دختربهار (۱۰-۱۲-۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، Land star (۰۹-۰۱-۹۶, ۰۵:۱۳ ب.ظ)، •Vida• (۰۹-۱۲-۹۵, ۰۸:۵۲ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ)، "Ava" (۰۹-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۲ ب.ظ)، ساسی (۰۹-۰۱-۹۶, ۰۳:۴۲ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۰۹-۰۱-۹۶, ۱۲:۰۶ ب.ظ)، taranomi (۰۵-۰۳-۹۶, ۱۰:۲۴ ق.ظ)، نیـایــش (۰۷-۰۳-۹۸, ۰۲:۴۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان