امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رابرت رد فورد: ترامپ احمقانه حرف می‌زند
94/6/18

خبرآنلاین: رابرت ردفورد بازیگر سینم ای هالیوود علیرغم ادعای دونالد ترامپ از این نامزد جمهوری‌خواه برای ریاست جمهوری آمریکا حمایت نخواهد کرد.

دونالد ترامپ در توئیتر خود جملاتی را به نقل از رابرت ردفورد در حمایت از خودش نوشت. بر اساس ادعای ترامپ، ردفورد در حمایت از او چنین گفته است: «من خوشحالم که ترامپ در این رقابت حضور دارد، زیرا او همانگونه است که نشان می‌دهد، و مطالب را به شیوه خود بیان می‌کند، من گمان می‌کنم وجود او بسیار ضروری است. زیرا دیگران بسیار آرام، خسته‌کننده و تهی هستند.»

[عکس: 634547_648.jpg]

ترامپ پس از نقل‌قول جملات بالا از رابرت ردفورد، در توئیتر نوشت: «جملات زیبایی از رابرت ردفورد درباره نامزدی من در انتخابات ریاست جمهوری. از تو سپاس‌گذارم رابرت».

نماینده ردفورد اما به هالیوودریپورتر گفت: «در حالی که جملات بالا نشان‌گر لذت بردن این بازیگر از شخصیت ترامپ است، اصلا بدین معنا نیست که او از ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری حمایت می‌کند.»

البته بد نیست بدانیم که دونالد ترامپ این جملات ردفورد را از گفتگوی این بازیگر با لری کینگ بیرون کشیده است. اگر کل این گفتگو را بشنویم تصویری کاملا متفاوت از آن چیزی که ترامپ گفته خواهیم دید.

ردفورد در این گفتگو درباره ترامپ گفت: «او همواره حرف‌های احمقانه می‌زند، و من مطمئن نیستم که شما بتوانید جلوی او را بگیرید.» او در این گفتگو رقابت‌های انتخاباتی آمریکا را به انیمیشن‌های «لونی تونز» تشبیه کرد.
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: