امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راجرز: شایسته صعود نبودیم
خبرگزاری ایسنا: لیورپول پس از تساوی خانگی برابر بازل در جایگاه سوم گروهش ایستاد و راهی لیگ اروپا شد تا نتواند به مرحله بعد لیگ قهرمانان برسد.

برندان راجرز، سرمربی لیورپول پس از ناکامی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا گفت: قطعا از نتیجه‌ کسب شده بسیار ناراحت و ناامید هستم. فصل گذشته پس از نمایش خوبی که داشتیم جواز حضور در لیگ قهرمانان را به دست آوردیم و انتظار داشتم در این فصل تیمم نمایش خیلی بهتری در این رقابت‌ها داشته باشد. متاسفانه در طول این بازی و بازی‌های گذشته بد عمل کردیم و باید بگویم که شایسته صعود به مرحله بعد نبودیم. هیچ بهانه‌ای برای صعود نکردن نمی‌توانیم داشته باشیم؛ چرا که شش بازی انجام دادیم و در کل شش بازی خوب نبودیم. در بازی رفت برابر بازل در حالی که می‌توانستیم حداقل به یک امتیاز برسیم، شکست خوردیم و آن شکست کارمان را برای صعود به مرحله بعد سخت کرد. دو تیمی که از این گروه به مرحله بعد صعود کردند با شایستگی امتیازات بازی‌هایشان را کسب کردند و راهی مرحله بعد شدند.

راجرز ادامه داد: دلیل صعود نکردن لیورپول خیلی واضح است. ما به اندازه دو تیم دیگر خوب نبودیم ولی حال باید به فکر لیگ اروپا باشیم و تمام مسابقات را جدی بگیریم. علاوه بر این باید بتوانیم هر طور شده سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان را کسب کنیم تا سال آینده حضوری دیگر در این رقابت‌ها داشته باشیم.

سرمربی لیورپول انتقادی هم از داور مسابقه داشت و مدعی شد یک پنالتی برای تیم او در بازی با بازل گرفته نشد.

او با انتقاد از داور گفت: داور در اکثر صحنه‌ها تصمیمات درستی گرفت ولی تیمم در دقایق پایانی نیمه دوم باید صاحب یک ضربه پنالتی می‌شد. پنالتی ما کاملا واضح بود. تصمیم داور خیلی من را عصبانی کرد. اخراج بازیکن من نیز خیلی سختگیرانه بود. دست مارکوویچ تنها به بینی بازیکن حریف برخورد کوچکی داشت ولی داور او را از بازی اخراج کرد. با این که 10 نفره شدیم دست از تلاش نکشیدیم و توانستیم گل خورده را پاسخ دهیم ولی این برای صعود ما کافی نبود.

سرمربی لیورپول در پاسخ به این سوال که آیا قصد استعفا دارد یا خیر، گفت: این به نظر مسئولان باشگاه بر می‌گردد. انتظاری که از من بود صعود تیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا بود ولی در این کار موفق نبودم. وقتی نتیجه‌ نمی گیری همه تلاش می‌کنند تا شما را زیر سوال ببرند. بگذارید کمی زمان بگذرد خودم این بازی را بررسی می‌کنم و شاید پس از بررسی آن استعفا بدهم. حذف ما از لیگ قهرمانان فقط تقصیر من نبود. موفقیت یا عدم موفقیت یک تیم به کل مجموعه برمی‌گردد. انتظارات از ما بالا بود، چون فصل گذشته تیم خیلی خوبی بودیم ولی فراموش نکنید ترکیب تیم من با فصل گذشته عوض شده است. هنوز فصل به پایان نرسیده و می‌توانیم نتایج بهتری کسب کنیم.
پاسخ
سپاس شده توسط: