امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راحت ها، خاص ها و عصا قورت داده های تلویزیون
من خاص هستم!

کامران نجف زاده
[عکس: 945204_628.jpg]
به طور حتم بازدید از پست های اولین خبرنگاری که مردم نرم خبر را با گزارش های او شناختند بسیار جذاب است. اگر خبرنگار اخراجی از فرانسه و اعزامی به سازمان ملل هم باشد که دیگر چه بهتر. با این همه به نظر می رسد کم بودن فعالیتش در این صفحه باعث شده تعداد فالوئرهایش آنقدرها چشمگیر نباشد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
محبوب قلب ها

امیرعلی نبویان
[عکس: 945205_385.jpg]
نبویان هم با آنکه فعالیت زیادی در صفحه اش ندارد اما عید امسال و در مسابقه لباهنگ بیشترین بهره را از فضای مجازی برای تبلیغ خودش برد. او یکی از چهره های محبوب تلویزیونی است که انتشار خبر ازدواجش در همین صفحه شخصی واکنش های عجیب و متنوعی در پی داشت. او در صفحه اش خیلی موقر پاسخ کامنت ها را می دهد و ارتباط دو طرفه خوبی با فالوئرهایش دارد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
دهه شصتی و تیریه تیییییر

نیلوفر امینی فر
[عکس: 945206_928.jpg]
صفحه این مجری جوان اما قدیمی که بیشتر فعالیتش به برنامه های خانواده و اجراهای بیرون از سازمان محدود شده است، بیشتر آدم را یاد نشریه های زرد با سوژه های زرد می اندازد. از همان آغاز صفحه و معرفی خودش می شود فهمید وارد چه فضایی شده ایم. دهه شصتی و تیریه تییییر؛ این جمله ای است که در معرفی خودش نوشته. مطالب سطحی، شعرها و متن های فاقد ارزش ادبی همراه با عکس ها و نوشته هایی که نویسنده و مجری به قول خودش اهل دل، آنها را به اشتراک گذاشته در این صفحه دیده می شود.
پاسخ
سپاس شده توسط:
در تعقیب علی ضیا

پیمان طالبی
[عکس: 945207_129.jpg]
هم خودش کم کم در شبکه سه جای علی ضیا را گرفته و هم در اینستاگرام چیزی نمانده تعداد فالوئرهایش به علی ضیا برسد. او بیش از یک سال است که مداوم روی آنتن است. بعد از سال ها اجرای برنامه های رادیویی توانسته حالا جایگاه بهتری پیش مخاطب تلویزیون پیدا کند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
پیشکسوت ترین

احسان کرمی
[عکس: 945222_992.jpg]
یکی از معدود کسانی که استفاده درستی از این فضا دارد همین احسان کرمی است. او به موقع از فضای حرفه ای اش پست می گذارد، مطالب طولانی ندارد و بیشتر به عکس اکتفا می کند. به نظر می رسد با چهار سال سابقه، قدیمی ترین چهره تلویزیونی اینستاگرام باشد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
رکورددار بیشترین پست

سیاوش صفاریان پور
[عکس: 945208_921.jpg]
این مجری تلویزیونی با پست های شب نوشت و قبل نوشتی که تقریبا مدام و بی وقفه می گذارد، رکورد بیشترین تعداد پست را بین سلبریتی های تلویزیونی دارد. فضای بیشتر پست ها آرام و با عکس های زیبا است. این صفحه فالوئرهای خاص خودش را دارد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
وای امیر علی نبویان عالی..
من اول سه جلد رمانی که از زندگی خودش نوشته بود خوندم ..بعدم اجراشو دیدم..
به نظرم برای یک مجری خیلی خوبه..
احسان کرمی هم باحاله..
استعداداش زیاده. .مثلا توی کلاه قرمزی خوب ایفای نقش کرده و مجری خوبی هم هست..
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

پاسخ
سپاس شده توسط:
من که از هیچ کدوم خوشم نمیاد..
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:
منم از امیر علی نبویان خوشم میاد
همه چیزش خوبه
عالیییaag