امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راز قتل داماد در اعترافات برادر زن
#1
۱۱/دی/۱۳۹۹
3هفته پس از ناپدید شدن مردی جوان، برادر زن او اسرار قتل وی را فاش کرد.
همشهری: 3هفته پس از ناپدید شدن مردی جوان، برادر زن او اسرار قتل وی را فاش کرد.
حدود 3هفته قبل زنی راهی اداره پلیس شد و خبر از ناپدید شدن شوهرش داد. وی گفت: من و همسرم سال‌ها قبل با یکدیگر ازدواج کرده و یک فرزند داریم. مدتی می‌شد که با هم اختلاف داشتیم و آخرین‌بار 3-2 روز پیش با هم بحثمان شد. آن روز شوهرم مرا کتک زد و پس از آن خانه را ترک کرد که من تصور کردم به خانه پدرش رفته است. اما با گذشت چند روز فهمیدم که به آنجا نرفته و گم شده است.
با اظهارات این زن تحقیقات برای پیدا کردن مرد 35ساله که مکانیک بود آغاز شد تا اینکه مأموران به همسر او مشکوک شدند و بار دیگر به تحقیق از وی پرداختند. زن جوان این‌بار گفت: روزی که با شوهرم دعوایمان شد، برادرم مهمان ما بود.
[عکس: 2512758_671.jpg]
او از رفتار شوهرم عصبانی شد و به من گفت داخل اتاق بمانید تا شوهرت را تنبیه کنم. بعد از آن همراه شوهرم از خانه خارج شدند و دیگر شوهرم را ندیدم. با این سرنخ، بازپرس جنایی تهران دستور بازداشت برادر این زن را صادر کرد.
جوان 24ساله اگرچه در ابتدا مدعی بود که از سرنوشت دامادشان بی‌خبر است، اما روز گذشته اسرار قتل او را فاش کرد و گفت: می‌دانستم خواهرم و شوهرش با یکدیگر اختلاف دارند و او خواهرم را کتک می‌زند.
شب حادثه که در خانه آنها بودم، با دیدن بی‌احترامی دامادمان به خواهرم عصبانی شدم. خواهرم و فرزندش را به اتاق فرستادم و شروع به حرف زدن با دامادمان کردم. بعد از آن با هم قلیـ ـان کشیدیم و شوهر خواهرم به سمت آشپزخانه که رفت پشت سرش رفتم و با روسری او را خفه کردم.
پس از آن ملحفه‌ای دور جسد پیچیدم و آن را داخل صندوق عقب ماشینم گذاشتم و به سمت رباط کریم رفتم. جسد او را در محلی که برای نخاله‌های ساختمانی بود رها کردم و بعد از آن برگشتم و در تمام این مدت خواهرم از ماجرای قتل بی‌اطلاع بود و نقشی در جنایت ندارد. با اعترافات این مرد، جسد مقتول پیدا شد و متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.
 
 
دنیا...
سوت پایان را بزن
صداقت من حریف دروغ این زمانه نمی شود
پاسخ
سپاس شده توسط:


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راز شلیک‌های خونبار در تاریکی شب! صنم بانو 0 5 ۰۸-۰۲-۰، ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  مرگ ۲ برادر حین سرقت بنزین از پالایشگاه تهران صنم بانو 0 5 ۲۵-۰۱-۰، ۰۷:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  قتل عام ۸ نفر در اهواز به دلیل اختلاف خانوادگی صنم بانو 0 14 ۱۶-۰۱-۰، ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
1 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
صنم بانو (۱۱-۱۰-۹۹, ۰۴:۲۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان