امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راموس: امیدوارم بتوانم رکورد کاسیاس را بزنم
 ۰۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰

راموس: امیدوارم بتوانم رکورد کاسیاس را بزنم

سرخیو راموس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا ابراز امیدواری کرد که بتواند رکورد تعداد بازی برای این تیم را به نام خود ثبت کند.
ورزش سه: سرخیو راموس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا ابراز امیدواری کرد که بتواند رکورد تعداد بازی برای این تیم را به نام خود ثبت کند.
 در حال حاضر، ایکر کاسیاس، هم تیمی سابق راموس با 167 بازی، رکورد بیشترین بازی را در تاریخ تیم ملی اسپانیا به نام خود به ثبت رسانده است. سرخیو راموس امشب مقابل آلمان، صد و پنجاهمین بازی ملی اش را انجام خواهد داد و ابراز امیدواری کرد که بتواند رکورد دوستش را بشکند.
او گفت:" مطمئنا برگزاری بازی شماره 150 برای من ویژه خواهد بود. هیچ چیز زیباتر از این نیست که نماینده کشورم باشم و پیراهنش را به تن کنم. تا وقتی روحیه پیروزی را داشته باشم، هر گاه که دعوت شوم، پاسخ منفی به تیم ملی اسپانیا نخواهم داد. دوست دارم بازیکنی باشم که بیشترین بار این پیراهن را به تن کرده ولی کار آسانی نخواهد بود."
راموس درباره تقابل با آلمان گفت:" ما به خودمان ایمان داریم و به تیممان هم همینطور. مطمئنا تیم سرسختی هستیم، قبلا قهرمان شده ایم و دوباره می‌خواهیم قهرمانی را تکرار کنیم."‌
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: