امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه های کلافه کردن پسرها
۱) وقتی قرار داشتید وحسابی تیپ زده بود میتونید بهش بگید که هر چی ام انتیک وسوسول باشه به پای پسرخاله یا پسر داییتون نمیرسه!(پسرا جنبه داشته باشید همتون یک اخلاقدارید فوقش مدله موماتون فرق داره)

۲) از هیکله ضایعش بگید که باید بره باشگاه اونم حساس از روکم کنی شما میره باشگاه استخوان بترکونهولی چون تیتیش مامانی هست زیاد طاقته عملیات ورزشی سنگین و طاقت فرسا رو ندارن(بازم یکی به نفع دخترااا)

۳) سالگرد ولیتاین و تولدش اگه ام یادتون بود بهش نگیدوخودتون و بزنید کوچه علی چپ مدام تکرار کنید حالتون بده و حوصله ندارید(اخه دلم سوخت براتون خیلی بدبختید)

۴) وقتی با دوست پسـ ـرتون برای صرف غذا به رستوران میرید بعد از سفارش غذا بگید من خیلی این غذارو دوست دارم چون بی اف قبلیم همیشه این وسفارش می داد(ولی چون جنبه پسرا کمه حتما پول همراه داشته باشید من تضمینی ندارم)

۵) همیشه در مقابله دوستپسرتوناز تیپ و قیافه ی بی اف دوستاتون تعریف کنید و بگید که شانس نداشتید و…تاجایی پیش برید که اگه بیرونید وسط راه برگرده(چاکره دخترهایی که مثله خودم رو مخن)

۶) سعی کنید وقتی بهتون زنگید تماسشو ریجکت کنید بعد خودتون بزنگیدو بگیدیک پسره بود که تازه شمارشو گرفتید(اینم بگم دخترا ازین کارا بلد نیستن شماره گرفتن!)

۷) تا میتونید بهش بگید خیلی خسیسی اینجوری مشکله خریدتونم حل میشه!(مگه میشه خانمها جلو اقایون دست تو جیب کنن)

۸) چند روز یکبار رفتن سربازی رو یاداوریش کنید وبه یادش بیارید که اگه کچل کنه برای همیشه رابطه رو کات می کنید (از دست قانونم که نمیشه فرار کرد پس واقعا متاسفم)

۹) بهش بگید که خیلی لوس و مامانیه وشما اصلا از پسرایی که بچه مامانی هستند خوشتون نمیاد(خیلی کاربردیه چون ذات ادم رو نمیشه عوض کرد البته اگه پسری باشه که ادم باشه)

۱۰) اگه قدش از شما کوتاهتره این نکته رو خیلی مطرح کنید که از این که کنارش راه میرید احساسه خوبی ندارید(بازم به نفع دخترا چون خوشبختانه پسراکفش پاشنه بلندم ندارن)

۱۱) اگه بهتون اس ام اس عاشقانه داد شما در جواب بگید تکراری بودو چندروز پیش یکی دیگه از بی افتون داده بود(البته اگه پسری باشه که غیرت داشته باشه )

۱۲) نکته دیگه که پسرا شدیدا روش حساس هستند دست فرمونشونه دائما بغل دستش تکرار کنید که خیلی بد میره اونم مجبور میشه پاشوبذاره روگاز چراغ قرمزو رد کنهبعد خیلی ریلکس بگید خیلی بی قانون و بی مسئولیتهه (من خودم عاشقه این ایتمم)

۱۳) و اخریش وقتی باهم قرار گذاشتید از دور گوشیتونو دم گوشتون بگیرید بلند بلند بخندید وقتی پرسید کی با حالته کاملا حرص دربیار بگید مزاحم (مزاحم=؟)
پاسخ
سپاس شده توسط: