امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رستمی ها: دست کشاورز را می [color=#ff0000]بوس[/color]م/ مدیران گیتی پسند مردانگی کردند
رستمی ها در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ، در خصوص این انتقال بی سرانجام گفت: پس از مشخص شدن سرمربی گیتی پسند اصفهان ، در تمرینات این تیم زیر نظر آقای کشاورز شرکت کردم و با توافقاتی که صورت گرفت به این تیم پیوستم و قرارداد امضا کردم . اما امروز و بعد از کش و قوس های فراوان، مسئولان تیم مس اعلام کردند که به حضور من در ترکیبشان نیاز دارند و من موظفم یک فصل دیگر در این تیم بمانم و به این ترتیب انتقالم به گیتی پسند منتفی شد و امروز(دوشنبه ) برای شرکت در تمرینات تیم مس راهی تبریز می شوم.

وی افزود: دوست داشتم در فصل پیش رو در تیم گیتی پسند و با هدایت آقای کشاورز کار کنم. اما حالا که چنین فرصتی ندارم به تیم مس برمی گردم و امیدوارم بتوانم مانند گذشته با تمام توان در ترکیب این تیم حضور پیدا کنم.

رستمی ها در مورد پیوستن به تیم تحت رهبری محمد کشاورز گفت: از همین جا دست ایشان را می بوسم که به من اعتماد کردند و به بنده لطف داشتند. امیدوارم در وظیفه جدیدشان موفق باشند. همچنین از آقایان طاهری و عراقی زاده سپاسگزارم که در حقم مردانگی کردند و با اینکه با تیمشان قرارداد بسته بودم و می توانستند برخورد متفاوتی با من داشته باشند، اما به من لطف کردند و شرایط حضورم در تیم مس سونگون را فراهم نمودند.

انتهای پیام/

پاسخ
سپاس شده توسط: