امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رضایت آنچلوتی از پیروزی راحت رئال
خبرگزاری ایسنا: رئال مادرید با برتری برابر لودوگراتس به تنها تیم این فصل لیگ قهرمانان تبدیل شد که تمام بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر می‌گذارد. آنها همچنین با برتری برابر تیم بلغارستانی نوزدهمین برد پیاپی خود را کسب کردند تا رکورد 18 پیروزی پی در پی بارسلونا را بشکند و رکورد جدیدی در فوتبال اسپانیا به نام خود ثبت کند.

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید پس از بازی برابر لودوگراتس گفت: فکرش را هم نمی کردم که 19 پیروزی پیاپی را با رئال مادرید کسب کنم. تنها می‌خواستیم برنده این بازی باشیم که شدیم. بازی خوبی برابر لودوگراتس از خود نشان دادیم و بدون هیچ مشکلی توانستیم پیروز شویم. اصلا کاری به این نداشتم که این بازی تشریفاتی است یا نه. قبل از مسابقه هم به بازیکنان گفته بودم که حریف را دست کم نگیرند و برای کسب پیروزی به زمین بروند.

سرمربی رئال مادرید ادامه داد: بازی راحتی را پشت سر گذاشتیم. فرصت‌های زیاد گل ایجاد کردیم و در نهایت توانستیم خیلی زود از حریف پیش بیفتیم. پس از 10 نفره شدن حریف بازی کاملا یک طرفه شد و ما در حالی سه گل به ثمر رساندیم که می‌توانستیم گل‌های بیشتری نیز ثبت کنیم. بازیکنان ما با حرفه‌ای‌گری و احترام به حریف وارد زمین شدند. خوشحالم که توانستیم با پیروزی در تمام بازی‌های راهی مرحله حذفی شویم.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید گفت: انگیزه زیادی در بین بازیکنان ایجاد شده که ابتدای فصل در آنها نمی‌دیدم. بازیکنانم در هر بازی برای کسب برد وارد زمین می‌شوند و آن چیزی است که من می‌خواهم. پس از شکستی که برابر آتلتیکو مادرید در لیگا متحمل شدیم، تیمم متحول شد و توانست 19 پیروزی پیاپی کسب کند. تنها می‌توانم روحیه بازیکنانم را تمجید کنم و امیدوارم که روند پیروزی‌های ما ادامه داشته باشد. من عاشق رئال مادرید هستم و دوست دارم سال‌ها در این تیم بمانم.

سرمربی رئال مادرید در پایان گفت: رئال مادرید در ژانویه به دنبال چند بازیکن خواهد بود. تایید می‌کنم که به کرامر، ها‌فبک آلمانی علاقه داریم و قصد داریم او را به خدمت بگیریم.

رئال مادرید جمعه در اولین دیدار هفته‌ پانزدهم لیگا در خانه آلمریا به میدان خواهد رفت.
پاسخ
سپاس شده توسط: