امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رضایی: آمده‌ام خود را سپر بلای مردم ایران کنم!
۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲

رضایی: آمده‌ام خود را سپر بلای مردم ایران کنم!

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران گفت: یک بار دیگر همانند دوران دفاع مقدس، خود را سپر بلای ملت ایران خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما: نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران گفت: یک بار دیگر همانند دوران دفاع مقدس، خود را سپر بلای ملت ایران خواهیم کرد.
[عکس: 2619308_491.jpg]
رضایی:
* متاسفانه در دو یا سه دهه اخیر نفع شخصی بجای نفع عمومی جایگزین شده و خودخواهی و تکبر جایگزین تواضع و دیگران را دوست داشتن شده است و نظام ارزشی ما تغییر کرده و دنیا گرایی و انحرافات عظیمی بوجود آمده است.
* به شهدا گفتم و با آنان عهد دوباره‌ای بستم که اگر خدای متعال این امر را به من بسپارد، با همه وجود تلاش خواهم کرد که از خودم گرفته تا اعضای دولتم به روحیه ایثار و فداکاری بازگردیم. با شهدا عهد کردیم که یک بار دیگر آمده ایم تا خود را سپر بلای ملت ایران کنیم و سعی می‌کنیم همواره خوشحالی و شادمانی را به چهره ملت ایران باز گردانیم و بتوانیم از مشکلاتی که در سر راه ملت ایران هست عبور کنیم.
* تلاش می‌کنیم ایثار را از کابینه خودمان شروع کنیم و وقتی مردم ببینند دولتمردان برای آن‌ها تلاش و فداکاری کرده و دل به دریا می‌زنند تا با مشکلات عظیم آن‌ها روبرو شوند، طبیعتا این روحیه ایثار و فداکاری به جامعه سرایت خواهد کرد.
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، admin ، admin ، admin ، admin ، nafas ، nafas ، nafas
تاحالا کجا بودی!
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
انقدر بلا نازل شد.سپر چاره کار نیست
من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
پاسخ
بابا سپررررررررررر xcvl
حالا شما خودتو فدا نکن، ما راضی نیستیم جون تو dfgh
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: