امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رضا حقیقی: 700 میلیون بدهند تا بمانم
تسنیم: رضا حقیقی در واکنش به اینکه مسئولان و مربیان پرسپولیس با جدایی او از این تیم موافقت و برای تیم مقصد‌ش مبلغی را به عنوان رضایتنامه تعیین کردند، گفت: مسئله‌ای ندارد اما وضعیت طلب ۷۰۰ میلیونی‌ام چه می‌شود؟ واقعا نمی‌دانم بحث رضایت‌نامه و مبلغ‌ آن چیست. من حاضرم از ۷۰۰ میلیون طلبم ۲۰۰-۳۰۰ میلیون را ببخشم و رضایتنامه‌ام را بگیرم.

وی با بیان اینکه از چند تیم پیشنهاد دارد در مورد واکنش چند روز اخیر پرسپولیسی‌ها به تمایل او برای جدایی از جمع سرخپوشان اظهار داشت: مهم نیست بالاخره آدم گاهی لازم است که دوست و دشمنش را بشناسد، من هم امیدوارم هر اتفاقی که رخ می‌دهد تا پیش از پایان فصل نقل و انتقالات تکلیفم روشن شود. به باشگاه پرسپولیس رفتم اما واقعا هیچ‌کس در باشگاه جوابگو نیست. فقط چند نفری در باشگاه هستند که هیچ نقشی در تصمیمات ندارند.

هافبک پرسپولیس ادامه داد: اگر ۷۰۰ میلیونم را بدهند و مشکلم حل شود از پرسپولیس نمی‌روم و در این تیم می‌مانم. مشکل ۳۰۰ میلیونی مالیات و ۳۰۰-۴۰۰ میلیون هم بدهی شخصی دارم. من خیلی پرسپولیسی هستم اما اموالم در حال توقیف شدن است و نمی‌دانم با این مشکل چه کنم.

حقیقی تصریح کرد: مشکل ممنوع‌الخروجی‌ام حل نشد تا بتوانم به کربلا بروم الان هم بلاتکلیف هستم و کسی در باشگاه نیست که جوابگو باشد.
پاسخ
سپاس شده توسط: