امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رمانتیک ترین زوج چینی +عکس
[font=]چندی پیش در یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی چین به نام "ویبو" تعدادی تصویر دست به دست چرخید و بیش از 1500 بار به اشتراک گذاشته شد. این تصاویر یک زوج کهنسال چینی در یک مغازه طلافروشی را نشان می دهد. [/font]

[font=]یکی از افرادی که این تصاویر برای او جالب بود با مغازه طلافروشی تماس گرفت و داستان رمانتیک این زوج کهنسال را از ان ها پرسید. صاحب مغازه در مورد آن ها می گوید که این دو رمانتیک ترین زوج دنیا بوده اند که به مغازه وی رفته اند.[/font]

[font=][عکس: 2843681_881.jpg]
[/font]
داستان از این قرار است که چندی پیش این زوج به مغازه طلا فروشی می روند و درخواست یک حله الماس با قیمت مناسب را می کنند سپس حلقه را امتحان کرده و مرد با دسته ای از پول های کهنه پول آن را پرداخت می کند. [/align]

این مرد همچنین به صاحب مغازه گفته است که این انگشتر یک قول در دوران جوانی بود که پس از سال ها سختی و جمع کردن پول توانست برای همسرش بخرد. او گفته است که این تنها گوشه ای از زحمات همسرش در تمام این سال های سختی را پر می کند.
[/font]

[عکس: 2843682_206.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
اخی نازی
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
پاسخ
سپاس شده توسط:
عزیزمممم....چقد رمانتیک..!
داستان کوتاه:
رمان (درحال تایپ):
پاسخ
سپاس شده توسط:
افرین به جفتشون
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
وای عزیزمممممممم
من جاشون بودم الان خوابیده بودم و ذکر می گفتم[عکس: xcvb.gif][عکس: xcvb.gif][عکس: aao.gif]
بی کارنااااااااااااااااااا[عکس: asna.gif][عکس: asna.gif]
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط: