امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روزنامه جام جم گفتگو با احسان علیخانی 3 تیر 1394
بچه ها من فقط قسمت هاییش رو که به نظرم مهم تره رو میذارم براتون.

ماه عسل امسال11 ساله شده و همیشه هم موافقان و مخالفان جدی داشته است نظرتان در این باره چیست؟
[color=#0000ff xzf9=1]انتقاد ها طبیعی است درباره برنامه ای که زیاد دیده میشود این باعث افتخار هم هست درباره برنامه نظر بدهند بهتر است تا خنثی باشند این نشان می دهد که برنامه جریان ساز است و یک تضارب ارا حول ان شکمل گرفته.این همه برنامه ساخته میشود که هیچ نظری هم درباره شان نیست .دلیلش هم این است که اصلا دیده نمی شوند.[/color]

چند انتقاد به برنامه و نحوه ی اجرای شما وارد شده است
[color=#ff0000 xzf9=1]من مخالفم که این انتقاد ها را طرح کنی چون باعث تایید انها میشود برای من مهم نیست که دیگران چه میگویند.
انتقادات برایم مهم نیست.[/color]

میگویند فضای برنامه شما غمگین است و مناسب ساعت افطار نیست
[color=#ee82ee xzf9=1]می توانند ما را انتخاب نکنند .ساده است.این همه تنوع شبکه داریم.[/color]

چرا فضای برنامه باید این قدر تلخ باشد؟
[color=#800080 xzf9=1]رسالت ما قصه است[/color]

چرا قصه های شادتری روایت نمی کنید؟
[color=#008000 xzf9=1]ان وقت میشویم یک سریال طنز.اگر کسی ناراضی است می تواند به جای برنامه ما خندوانه را ببیند.اتفاقا خودم هم این برنامه را خیلی دوست دارم.[/color]

ماه عسل هر سال با حواشی دست به گریبان بود اما امسال از همان روز اول دچار حاشیه شد.
[color=#008080 xzf9=1]اتفاقا انچه در برنامه مطرح شد موضوع مهمی است که ادم ها از ان فرار میکنند .این اسیب نسل جوان ما است که برای اثبات عشق نمی دانند چه کنند نه خانواده شان یادشان می دهد و نه اموزش و پرورش ونه دانشگاه.ما میخواستیم این نوع ابراز عشق را تقبیح کنیم.نمیدانم این واکنش ها برای چیست.[/color]

در شبکه های اجتماعی اجتماعی و حتی رسانه ها خیلی حرف و حدیث درباره ان قسمت شکل گرفت.
[color=#a52a2a xzf9=1]یک سری از کسانی که اظهار نظر تخصصی کرده بودند اتفاقا به شدت اصرار دارند در برنامه ما باشند و از انها استفاده کنیم .من با یکی از ان ها صحبت کردم.فقط 5 دقیقه از برنامه را دیده بودنمی دانم چرا چنین واکنش هایی را نشان دادند.رسانه باید به اسیب ها بپردازد تا انسان ها هوشیار شوند.ما که نخواستیم از ان زوج جوان اسطوره بسازیم.من دفاع میکنم از برنامه روز اولمان.[/color]

به نظر من اقا احسان خوب جواب این مصاحبه کننده رو داده دمش گرم.و جواباش کاملا منطقی بود.
هرشب دلم درياى آتيشه از اين بدتر مگه ميشه،حال هيشكى تو دنيا
بدتراز حال من نيست،دردى رو زمين بدتراز درد تنها شدن نيست

پاسخ
سپاس شده توسط: