امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش جالب از مبارزه با طاعون! +عکس
نخستین بار این لباس ها در سال 1619 در فرانسه اختراع گردید و در دوران طاعون بزرگ لندن مورد استفاده وسیع قرار گرفت.
جوان و تاریخ: نخستین بار این لباس ها در سال 1619 در فرانسه اختراع گردید و در دوران طاعون بزرگ لندن مورد استفاده وسیع قرار گرفت.از آنجا که مردم آن روزگار طاعون را مربوط به ارواح شیطانی می دانستند برای ترساندن آنها و نزدیک نشدنشان در هنگام شیوع این بیماری، این لباس های ترسناک را بر تن می کردند

نخستین بار این لباس ها در سال 1619 در فرانسه اختراع گردید و در دوران طاعون بزرگ لندن مورد استفاده وسیع قرار گرفت.از آنجا که مردم آن روزگار طاعون را مربوط به ارواح شیطانی می دانستند برای ترساندن آنها و نزدیک نشدنشان در هنگام شیوع این بیماری، این لباس های ترسناک را بر تن می کردند.معمولا منقار را با ترشیجات، گل های معطر و ادویه جات، نعنا و کافورو .. پر می کردند تا از بوی بد اجساد فاسد شده خلاص شوند.همچنین چوبی را بر دست میگرفتند و با آن اجسادمردگان یا بیماران را لمس می کردند. این چوب حکم عصای توبه کشیشان را داشت. چراکه آنها معتقد بودند طاعون عذابی است که به علت گناهان از سوی خدا نازل شده است.

[عکس: 359590_435.jpg]
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
یعنی این لباسهارو بپوشن این بیماری رو نمیگیرنHuh
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: