امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش عجیب این زن برای اینکه دخترش جذاب بنظر برسد!

این مادر کره ای در برنامه زنده تلویزیونی اعتراف جالب کرد. به گزارش ایران ناز وی گفت وقتی که دخترش به دنیا آمد احساس می کردم دخترم زشت است و صورت بزرگی دارد و احتمالا در آینده زیبا نخواهد بود و مجبور به عمل جراحی زیبایی میشود. به همین دلیل تصمیم گرفتم که خودم دست بکار شده و کمک کنم که او زیبا شود.
من از زمانی که دخترم 2 ساله شد شروع کردم به ماساژ دادن صورتش البته با یک قاشق!! من هرروز 20 دقیقه صورت او را به مدت 14سال ماساژ دادم تا صورتش باریک شده و زیبا به نظر برسد.

نظر شما چیست؟ آیا این دختر 16ساله تفاوتی کرده است یا خیر؟

بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، maedeh
وااااااااااای افرین به این همت xcvl
اهنگ های بی رحم ترین صداهای دنیایند
بی انکه بخواهی تو را به قعر خاطراتی میبرند که برای فراموش کردنشان
بار ها خودت را شکسته ای
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf
همچين تفاوتي هم ايجاد نكرد
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خیلی تغییر کردا.خیلی عوض شد واقعا افرین به این همت.عجب مامانی.xcvlxcvlxcvlxcvlxcvlmaramara
پاسخ
سپاس شده توسط:
ک مادر کره ای به طور کامل فرم صورت دخترش را تغییر داد ولی احتمالا باور نخواهید کرد اگر بدانید با چه چیزی این کار را کرده است!
[عکس: 67777_campfa_ir.jpg]

این مادر که در یک شو معروف کره ای به نام “ویروس مریخی” دیده شده بود، توضیح داد که وقتی دخترش به دنیا آمد ، او فکر می کرد که دخترش زشت است و دچار افسردگی پس از زایمان شد.

ولی به جای آنکه پول زیادی را صرف جراحی پلاستیک دخترش کند سعی کرد تا با یک روش زیبایی بسیار غیر معمول او را زیبا کند!

این طور که به نظر می رسد این زن حتی در زمان کودکی، دخترش را زشت دیده و نگران آن بوده که در بزرگسالی او صورت غیر جذاب، بزرگ و چاقی داشته باشد. بنابراین او شروع به تغییر دادن شکل دخترش با استفاده از قاشق می کند!

به محض آنکه کودک به سن ۲ سالگی می رسد، او به دفعات منظم و هر روز شروع به ماساژ صورتش با قاشق کرد. هدف او آن بود که صورت دخترش کوچک تر و لاغرتر شود و چانه اش نوک تیز تر شده و صورتش زیاد گرد نباشد و پلکش به طور زیبایی نشان داده شود.

او هر روز صورت کودک را با قاشق سرد ماساژ داده و در قسمت بالای چشمانش به مدت ۲۰ دقیقه هر روز این کار را انجام می داد.

جالب است بدانید که این کار وقتی عجیب تر می شود که بدانید او حتی تا الان که دخترش ۱۶ ساله شده است همان کار را به صورت روزانه انجام می دهد.

هرچند که با دیدن عکس های قبل و بعد این دختر خانم، واقعا نمی توان تفاوت خاصی را در او مشاهده کرد. این دختر حتی در کودکی زیبا بوده و اکنون نیز تبدیل به دختری زیبا شده است و برخلاف خواسته مادرش که سعی داشت صورت گرد او را عوض کرده و به او چانه تیزی بدهد، بعد از گذشت این درمان، او همچنان صورت گردی دارد!
و خدایی که در این نزدیکیست..!
پاسخ
سپاس شده توسط: بیخیال بابا ، .RaHa. ، لیلی ، zizii ، NERO
اینو یکی زده تو انجمن Huh
اهنگ های بی رحم ترین صداهای دنیایند
بی انکه بخواهی تو را به قعر خاطراتی میبرند که برای فراموش کردنشان
بار ها خودت را شکسته ای
پاسخ
سپاس شده توسط: .RaHa. ، لیلی ، زینب سلطان
بیچاره بچه چی از دست مادرش کشیده
پاسخ
سپاس شده توسط: زینب سلطان
جالب بودmara
پاسخ
خوبه با چنگال نیوفتاده به جون دخترهxcvbxcvb
تکیه گاهم باش!
پاسخ
چه جالبasna
میدونی بهشت کجاست؟؟؟
یه فضای چن وجب در چن وجب که بین بازوهای کسی که دوسش داریه!!!
پاسخ
سپاس شده توسط: