امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رونمایی از عطر «لیلا اوتادی» +عکس
94/5/15

برترین ها:
برای اولین بار یک سلبریتی در ایران، صاحب عطر برند خود شد! لیلا اوتادی، بازیگر خوش چهره سینم ای ایران امروز همزمان با روز تولدش، عطر برند خود رو رونمایی کرد و در اینستاگرام نوشت: «خوشحالم در روز تولدم به اطلاعتون برسونم ك يكسال پيش از طرف كمپانى «تمپتیشن» توليدكننده عطر در فرانسه و امارات بامن تماس گرفتن و پس از مذاکراتی که با نماينده خاورميانه‌ى كمپانى داشتيم، پيشنهادشون براى توليد عطر به نام من براى طرفداران عزيزم رو پذيرفتم، اينكه پروسه‌ى پيش توليد و توليد عطرها با دو رايحه كاملا متفاوت و ديزاين جذاب يكسال بطول انجاميد، حساسيت من براى هرچه بهتر شدن عطرها و دقت نظر و جلسات متمادى با شركت بود، كمپانى محترم درصدد هست كه پس از اطلاع رسانى به شما عزيزان به زودى اين دو عطر رو در بازار امارات و سپس ايران وكشورهاى همسايه در دسترس شما خوبان قرار بدن.اميدوارم حاصل زحمات اين دوستان عزيز رو دوست داشته باشين. دوستون دارم»

[عکس: 604234_467.jpg]

[عکس: 604235_212.jpg]

دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
برای اولین بار یک سلبریتی در ایران، صاحب عطر برند خود شد! لیلا اوتادی، بازیگر خوش چهره سینم ای ایران همزمان با روز تولدش، عطر برند خود رو رونمایی کرد و در اینستاگرام نوشت:
«خوشحالم در روز تولدم به اطلاعتون برسونم ك يكسال پيش از طرف كمپانى «تمپتیشن» توليدكننده عطر در فرانسه و امارات بامن تماس گرفتن و پس از مذاکراتی که با نماينده خاورميانه ى كمپانى داشتيم، پيشنهادشون براى توليد عطر به نام من براى طرفداران عزيزم رو پذيرفتم، اينكه پروسه ى پيش توليد و توليد عطرها با دو رايحه كاملا متفاوت و ديزاين جذاب يكسال بطول انجاميد، حساسيت من براى هرچه بهتر شدن عطرها و دقت نظر و جلسات متمادى با شركت بود، كمپانى محترم درصدد هست كه پس از اطلاع رسانى به شما عزيزان به زودى اين دو عطر رو در بازار امارات و سپس ايران وكشورهاى همسايه در دسترس شما خوبان قرار بدن.اميدوارم حاصل زحمات اين دوستان عزيز رو دوست داشته باشين. دوستون دارم»
تصاویر منتشر شده از عطری با برند لیلا اوتادی را در زیر مشاهده خواهید کرد:
[عکس: 61a9075e90.jpg]
[عکس: 3862b11d00.jpg]
وی قبلا نیز با انتشار کتاب شعرش ، علاقه خود را نسبت به شاعری نشان داده بود .
لیلا اوتادی پس از انتشار کتاب شعر جديدش عکس زیر را در صفحه شخصی اش منتشر نمود :
[عکس: b45f591c75.jpg]
[عکس: 95c77c3aa0.jpg]
[عکس: 877fbed269.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط: