امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رونمایی از پوستر بین‌المللی فیلم «هندی و هرمز»
 ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱   

پوستر بین‌المللی فیلم سینم ایی «هندی و هرمز» به کارگردانی عباس امینی که قرار است در بخش رقابتی «نسل» شصت و هشتمین جشنواره فیلم برلین به نمایش دربیاید، در محل موسسه‌ی حمایتی «کودکان سرزمین من» با حضور تعدادی از فعالان حقوق کودک رونمایی شد.
بانی فیلم: پوستر بین‌المللی فیلم سینم ایی «هندی و هرمز» به کارگردانی عباس امینی که قرار است در بخش رقابتی «نسل» شصت و هشتمین جشنواره فیلم برلین به نمایش دربیاید، در محل موسسه‌ی حمایتی «کودکان سرزمین من» با حضور تعدادی از فعالان حقوق کودک رونمایی شد.علی باقری این پوستر را طراحی کرده‌است. 
[عکس: 1568053_235.jpg]
  به گزارش رسیده،«هندی و هرمز» دومین ساخته‌ی سینم ایی عباس امینی است که به موضوع ازدواج زودهنگام کودکان می‌پردازد. عباس امینی می‌گوید: «سعی کردم فیلم را طوری بسازم که توسط همه کسانی که به نوعی درگیر مقوله ازدواج زودهنگام هستند بیشتر و بهتر دیده شود.» انتخاب موسسه حمایتی «کودکان سرزمین من» برای رونمایی از پوستر یک فیلم سینم ایی نشان دهنده دغدغه های فیلم ساز برای پرداختن به مقوله آسیبهای اجتماعی و اهمیت کودکان از منظر کارگردان و تهیه کننده است. تجربه سینم ایی قبلی امینی (ساخت فیلم والدراما) که علاوه بر کارگردانی این فیلم، تهیه‌کنندگی "هندی و هرمز” را به همراه پوریا حیدری اوره عهده دار هستند برای مخاطبان سینم ای جدی و فعالان و علاقمندان به مسائل اجتماعی، نویدبخش آن است که بیش از آنکه اهداف تجاری مدنظر سازندگان باشد پرداخت دقیق و با لحاظ کردن جزئیات در بحث ازدواج زودهنگام کودکان با هدف آگاهی بخشی به خانواده ها و همه افراد درگیر با این موضوع برای فیلم ساز اهمیت داشته است. در همین راستا عباس امینی در سخنانی کوتاه در مراسم رونمایی از پوستر فیلم "هندی و هرمز” به تجربه قبلی خود در ساخت فیلم والدراما اشاره کرد و از راهیابی این فیلم به بخش مسابقه نسل نو شصت و هشتمین دوره جشنواره فیلم برلین که از بیست و ششم بهمن تا شش اسفند سال جاری برگزار می شود خبر داد. در این مراسم جمعی از فعالان مدنی و حقوق کودک از جمله قاسم حسنی، زهرا بناساز، کامبیز نوروزی، دکتر فاطمه قاسم زاده، اکبر اسماعیل پور، مجید بی خیله حضور داشتند.
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط: