امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رکورد جالب دختر ایرانی در [color=#ff0000]بوس[/color]یدن زبان‌ مار + عکس
فائزه غلامی، رکورد بوسیدن نوک زبان مار کبری را هم در کتاب گینس به ثبت رسانده است.
به گزارش تکناز فرزندان علی غلامی اجنکی، مارگیر اهل چهارمحال و بختیاری با ۱۲ ساعت ماندن در آکواریوم مارهای سمی ، رکورد جهانی را شکستند.

فائزه و غلامرضا غلامی، در این مدت مشغول بازی با ۳۰ مار سمی شدند؛ این نوجوانان اکنون حکم ثبت این رکورد در کتاب جهانی گینس را از آن خود کرده و تندیس طلای جهان را دریافت کرده اند.

علی غلامی ارجنکی که دارنده مجوز صید مارهای سمی و غیر سمی از سازمان حفاظت از محیط زیست و مراکز علمی پژوهشی ایران است، نمونه هایی از خزندگان نقاط مختلف کشور را در اختیار دانشگاها و پژوهشگاههای کشور قرار می‌دهد.

[عکس: 0.498585001373177967_taknaz.jpg]

این فرد علاقمند به محیط زیست، مشغول پژوهش بر روی فیزیولوژیک مارهای سمی ایران است و از طریق شبکه های اینترنتی، با دیگر علاقمندان به حیات وحش ایران و جهان ارتباط دارد.

علی غلامی ارجنکی لوح های تقدیری را از مراکز و نهادهای مخلتف، از جمله مرکز تحقیقات پلاسمای دارد و با موسسه رازی همکاری می‌کند.

خانواده ارجنکی هم اکنون در باغ خزندگان اصفهان مستقر هستند و تمام خزندگان خود را در اختیار تمام عموم بازدیدکنندگان گذاشتند.
In my heart, an ice flower has sprouted
پاسخ
سپاس شده توسط: v.a.y ، yalda24
واي ديونه هست ها:-2-42-:
من كه غش كردمtwol
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: PedraM
دمش گرمoadoad
وقتی خیس از باران به خانه امدم...
همه لبخند زدند و گفتند: باران احمق!!!!!!!
همه میدانستند که من از جنس بارانم و باران از جنس من است...
باران یعنی...تاخدا.
پاسخ
سپاس شده توسط: PedraM