امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زرنگا بيان بازي حدس عکس
silentبس عکستو بزارazxcazxcazxc
اگه زندگیت ته کشید
بشین با ته دیگش حال کن
هی نشین بگو به اخرش رسیدم...
پاسخ
سپاس شده توسط:
ای بابا پس جایزه ی من چی؟! میگم بهتر نیست بعد از جواب هر کس خواست عکس بزاره و هر کی گذاشت جایزه رو هم خودش بده؟!xcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 18238441032509840152.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۶-۰۶-۹۴، ۰۱:۴۱ ب.ظ)SilentCity نوشته: ای بابا پس جایزه ی من چی؟! میگم بهتر نیست بعد از جواب هر کس خواست عکس بزاره و هر کی گذاشت جایزه رو هم خودش بده؟!xcvl
اره اينجوري بهتره
ولي اگه به هر دليل فراموش شد به من بگه امتيازشو ميدم
[عکس: 85875505027359354516.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
اینجا ارگ بم هستش
به درگاه تو دعا می کنم،
که در قلب منی،
در عبور از دنیــــــــــــــای رنــــــــــــــج،
راهــــــــــنمایم باش،
قلبم را به سوی تو می گیرم،
پس مرا به سوی خویشتن بخوان،
و راه لطف و رحمتت را نشانم ده،
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۷-۰۶-۹۴، ۱۲:۰۶ ق.ظ)dokhtarehava نوشته: اینجا ارگ بم هستش
بله درستهbcml
پاسخ
سپاس شده توسط:
عکس بعدی لطفا
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: yh6y_9544-804efaa01a7df876baa7125a35eb2d4b.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
تاج محلieir
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۷-۰۶-۹۴، ۰۶:۵۰ ب.ظ)eris نوشته: تاج محلieir
آفرین درستهxcvkحالا من که همیشه نباید عکس بزارم تو هم وقت کردی بزارazsx
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up وحشتناک ترین اختراع دنیا/ این دکمه را بزنید تا بمیرید+عکس صنم بانو 5 314 ۲۷-۱۱-۹۶، ۰۹:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: نگـnegarـار
  حست رو با عکس نشون بده hadis hpf 7 424 ۲۰-۱۲-۹۵، ۰۲:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: استار فایر
  این عکس ها چشمانتان را به درد می آورد! AsαNα 2 238 ۱۷-۰۹-۹۵، ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: admin

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
53 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
لیلی (۱۰-۰۶-۹۴, ۰۷:۲۵ ق.ظ)، sadaf (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، v.a.y (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، *Zahra* (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۲:۰۱ ق.ظ)، N!rvana (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، laya (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۶ ق.ظ)، ملکه برفی (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ)، vajiheh (۰۸-۰۶-۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، نويد (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۸-۰۶-۹۴, ۰۴:۰۶ ب.ظ)، Ar.chly (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۷:۲۴ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، SilentCity (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۵ ب.ظ)، hedy (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۶ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۶ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ)، mercede (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۷:۵۴ ب.ظ)، "MJ" (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۸:۱۱ ق.ظ)، ghazaleh (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، نیاز (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، raha22 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۳ ق.ظ)، Neda0077 (۱۰-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، elham zelzele (۰۵-۰۶-۹۴, ۰۱:۳۴ ب.ظ)، دختر ایران (۰۸-۰۶-۹۴, ۰۷:۴۹ ب.ظ)، heliia (۱۰-۰۹-۹۴, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، Kimia.02 (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، eris (۰۸-۰۶-۹۴, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، 2okhtarak (۱۰-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، elaheh.p (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، آشوب (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، فاطمه27 (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، hannaneh (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۳ ب.ظ)، Death (۳۰-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، f-samiee-g (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۹:۱۵ ب.ظ)، عکس ه (۱۰-۰۶-۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، afrooz (۲۶-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۱ ق.ظ)، Mobina zarei (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۱ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ)، آیداموسوی (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، T a R a N e (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۷ ب.ظ)، morgana (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، مایا (۰۲-۰۹-۹۴, ۱۰:۴۶ ب.ظ)، رزبیتا (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، dokhtarehava (۳۰-۰۶-۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ)، tanin74 (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۲:۱۸ ق.ظ)، شقایق سرخ (۰۶-۰۹-۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، bahari (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، minoo_f (۰۳-۰۱-۹۶, ۱۲:۰۱ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان