امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمین انزلی بهتر از فولاد شهر است/خوشحالم که در آزادي با س[color=#ff0000]پاها[/color] ن روب?
Rainbow 
امیر قلعه نوعی:
زمین انزلی بهتر از فولاد شهر است/خوشحالم که در آزادي با سپاها ن روبه رو مي شويم
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: از اینکه بازی تيم ما در نيمه نهايي جام حذفی با سپاها ن در آزادی برگزار می شود، خوشحالم.
امیر قلعه نوعی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: خیلی خوشحال هستم که بازی جام حذفی با سپاها ن در تهران برگزار می شود. سپاها ن بازیکن تکنیکی دارد و بازی در استادیوم آزادی برای بازیکنان 2 تیم خیلی بهتر است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: نیم فصل دوم بهتر شدیم جا دارد تا کار کنیم تا به استقلال مد نظرم برسیم.

قلعه نوعی در مورد برنامه های استقلال برای آکادمی فوتبال گفت: این بازیکنان نونهال سرمایه های فوتبال استقلال هستند باید به آنها بها بدهیم تا حداقل چند بازیکن به سطح بالای فوتبال برسند تا به باشگاه ها کمک کنند.

وی ادامه داد: به بازیکنانی که روز قبل با تيم فوتبال مس کرمان بازی کردند استراحت دادیم و تمرین امروز برای تیم دوم است که زیر نظر کادر فنی انجام می شود.

قلعه نوعی خاطر نشان کرد: نفرات تیم استقلال برای بازی ملوان آماده خواهند شد چون بازی سختی در مقابل آنها خواهیم داشت. قطعا زمین ورزشگاه انزلی از زمین فولاد شهر بهتر است.

وی در مورد کسر امتیاز از استقلال در لیگ برتر به خاطر شکایت بازیکنان در مورد مبالغ مالی گفت: ايم مسائل مربوط به مدیریت و فتح اله زاده می باشد من در این موارد دخالتی نمی کنم.

قلعه نوعی در مورد مجیدی گفت: مجیدی روز به روز بهتر خواهد شد و منتظر درخشش او در تیم فوتبال استقلال هستیم./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: