امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگینامه قهرمان جهان خانم ملیحه فضلی
[عکس: 6236841319055887.jpg&maxim_size=240]
فارس: دارنده مدال طلای رقابت‌های ووشو آنکارای ترکیه گفت: مدال طلای خود را با افتخار تقدیم بزرگ جانباز اسلام رهبر معظم انقلاب می‌کنم. ملیحه فضلی اظهار داشت: از اینکه برای دومین سال پیاپی مدال طلا جهانی را با افتخار بدست می‌آورم، احساس خوشحالی می‌کنم.قهرمان ارزنده تیم ملی ووشو کشورمان تصریح کرد: چون پدرم خود یکی از جانبازان جنگ تحمیلی است به پاس زحمات و رشادت جانبازان، مدال طلای جهانی ووشو را به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر بزرگ انقلاب اسلامی تقدیم می‌کنم.فضلی در ادامه افزود: مزد زحمات سخت و فشرده خودم را با کسب مدال طلا در این مسابقات به‌دست آوردم و مطمئنا با کسب این مدال‌ها هرگز مغرور نخواهم شد و می‌خواهم همچنان به زندگی قهرمانی خود با افتخارات بیشتر ادامه دهم.وی گفت: درست است که برای رسیدن به این مقام برتر جهانی زحمات زیادی را متحمل شدم و تمرینات بسیار سخت و دشواری را پشت سر گذاشتم، اما نباید زحمات پدر و مادر خود را نادیده بگیرم.دارنده مدال طلای وزن منهای 75 کیلو گرم ووشو کشورمان خاطرنشان کرد: در این مدت خانواده‌ام همراه و همگام با من حرکت کردند و برای موفقیت ورزشی‌ام هر کاری که توانستند در حق من انجام دادند و برای موفقیت ورزشی با دعای خود همیشه در کنارم بودند.[عکس: 116138_902.jpg]قهرمان 2011 ووشو ترکیه درباره حریفان خود در این مسابقات گفت: حریفان بسیار خوبی در این دوره از مسابقات حضور داشتند و سطح کیفی این رقابت‌ها با حضور مدعیان نیز بسیار بالا بود.وی گفت: برای حضور در این مسابقات تمرینات و اردوهای بسیار خوبی را سپری کردیم و از نظر بدنی آمادگی خوبی داشتم و با شایستگی به این مقام دست یافتم.[عکس: 65612_635.jpg]فضلی خاطرنشان کرد: می‌خواهم این آمادگی بدنی را با تمرینات مداوم داشته باشم و آرزو دارم که در صورت حضور پیدا کردن وزن من، مدال خوشرنگ دیگری را در بازی‌های المپیک بر گردن خود ببینم.دارنده دو مدال طلای جهانی ووشو عنوان کرد: از مسئولان ورزش و جوانان استان و شهرستان به ویژه به تمامی شهروندان میاندرودی، ساروی و قائم شهری که در مراسم استقبال من حضور یافتند، تشکر می‌کنم.ملیحه فضلی به عنوان تنها بانوی ملی‌پوش از کشورمان محسوب می‌شود که در دو سال پیاپی موفق شد دو مدال طلا در رقابت‌های جهانی ووشو در بخش ساندا (مبارزه) کانادا و ترکیه به ترتیب در سال‌های 2010 و 2011 بدست آورد.
این بانوی قهرمان ووشو جهان اهل شهرستان میاندرود است.
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
ملیحه فضلی در ساری اظهار داشت: از اینکه برای دومین سال پیاپی مدال طلا جهانی را با افتخار بدست می آورم، احساس خوشحالی می کنم. قهرمان ارزنده تیم ملی ووشو کشورمان تصریح کرد: چون پدرم خود یکی از جانبازان جنگ تحمیلی است به پاس زحمات و رشادت جانبازان، مدال طلای جهانی ووشو را به حضرت آیت الله خامنه ای رهبر بزرگ انقلاب اسلامی تقدیم می کنم. فضلی در ادامه افزود: مزد زحمات سخت و فشرده خودم را با کسب مدال طلا در این مسابقات به دست آوردم و مطمئنا با کسب این مدال ها هرگز مغرور نخواهم شد و می خواهم همچنان به زندگی قهرمانی خود با افتخارات بیشتر ادامه دهم. وی گفت: درست است که برای رسیدن به این مقام برتر جهانی زحمات زیادی را متحمل شدم و تمرینات بسیار سخت و دشواری را پشت سر گذاشتم، اما نباید زحمات پدر و مادر خود را نادیده بگیرم. دارنده مدال طلای وزن منهای 75 کیلو گرم ووشو کشورمان خاطرنشان کرد: در این مدت خانواده ام همراه و همگام با من حرکت کردند و برای موفقیت ورزشی ام هر کاری که توانستند در حق من انجام دادند و برای موفقیت ورزشی با دعای خود همیشه در کنارم بودند. قهرمان 2011 ووشو ترکیه درباره حریفان خود در این مسابقات گفت: حریفان بسیار خوبی در این دوره از مسابقات حضور داشتند و سطح کیفی این رقابت ها با حضور مدعیان نیز بسیار بالا بود. وی گفت: برای حضور در این مسابقات تمرینات و اردوهای بسیار خوبی را سپری کردیم و از نظر بدنی آمادگی خوبی داشتم و با شایستگی به این مقام دست یافتم. فضلی خاطرنشان کرد: می خواهم این آمادگی بدنی را با تمرینات مداوم داشته باشم و آرزو دارم که در صورت حضور پیدا کردن وزن من، مدال خوشرنگ دیگری را در بازی های المپیک بر گردن خود ببینم. دارنده دو مدال طلای جهانی ووشو عنوان کرد: از مسئولان ورزش و جوانان استان و شهرستان به ویژه به تمامی شهروندان میاندرودی، ساروی و قائمشهری که در مراسم استقبال من حضور یافتند، تشکر می کنم. ملیحه فضلی به عنوان تنها بانوی ملی پوش از کشورمان محسوب می شود که در دو سال پیاپی موفق شد دو مدال طلا در رقابت های جهانی ووشو در بخش ساندا (مبارزه) کانادا و ترکیه به ترتیب در سال های 2010 و 2011 بدست آورد. ملیحه فضلی قهرمان ووشو جهان اهل شهرستان میاندرود است. انتهای پیام
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
واقعاً احسنت داره،
مايه افتخار كشورمون هستmara
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: