امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنگنه: در تبریز با سرنوشت ما بازی کردند
خبرگزاری فارس: آرمان زنگنه، بازیکن بسکتبال نفت آبادان در مورد شکست تیم بسکتبال نفت آبادان مقابل شهرداری تبریز اظهار داشت: دو ثانیه به پایان بازی مانده بود و ما یک امتیاز جلو بودیم، اما بازیکن حریف در زیر حلقه بیش از 2 ثانیه حرکت کرد و داوران خطا اعلام کردند. درخواست ما این این بود که ویدیو چک برای بررسی صحنه نیاز است، اما در کمال ناباوری و تاسف اعلام کردند که ویدیو چک نداریم. وقتی این قانون در بسکتبال وجود دارد، چرا نباید اجرا شود؟

وی با اشاره به اینکه تماشاگران تبریزی 40 دقیقه به من فحاشی‌ کردند، گفت: چرا کسی جلوی آنها را نگرفت. قبل از بازی هم این اتفاق افتاده بود. مگر من بازیکن ملی نیستم؟  بازیکن ملی نباید احترام داشته باشد؟من تا آخر این موضوع را پیگیری می‌کنم. چرا یک سری مربی‌ها در هر تیمی که قرار می‌گیرند تماشاگران آنها فحاشی می‌کنند؟ آیا فقط باید چشم‌مان را ببندیم؟ در سال‌های گذشته تماشاگران پتروشیمی به حامد حدادی که در مهرام بود توهین کردند و این قضایا از کجا نشات می‌گیرد؟. اینها کدهایی است که باید بررسی شود.

ملی پوش تیم بسکتبال نفت آبادان عنوان کرد: مهرام که می‌خواهد فینال را در تبریز برگزار کند باید حواسش به خیلی از مسائل دیگر باشد. چون در تبریز فقط بازی بسکتبال نیست. متاسفانه سیستم گرمایشی مشکل داشت و هنگام گرم کردن ما حلقه را پایین می‌آورند. در تمرین روز قبل بازی هم چراغ سالن را خاموش کردند و برخی از بیرون فحاشی می‌کردند. واقعا هزار داستان در تبریز داشتیم.

زنگنه با اشاره به اینکه داوران و ناظر بازی فحاشی‌ها را شنیدند، گفت: وقتی به جعفریان ناظر بازی گفتم چرا جلوی آنها را نمی‌گیرید اعلام کرد تمام فحاشی‌ها به من است و شما بازی‌تان را انجام دهید. سرمربی تیم ملی سرمربی شهرداری تبریز هم است و آیا نباید وقتی به بازیکن ملی فحاشی می‌کنند جلوی آنها را بگیرد، اما او دست به سینه ایستاده بود و تمام این قضایا از نیمکت آنها نشات می‌گیرد.

وی ادامه داد: حاتمی گفته بود بازیکنی که فحاشی می‌کند باید از بسکتبال برود، حالا که تماشاگران آنها فحاشی کرده است چه می‌شود؟در دیدار پتروشیمی و شهرداری تبریز ببینند روزبه ارغوان به ارسلان کاظمی فحش داده است یا نه. متاسفانه در تبریز با سرنوشت یک تیم بازی کردند و در مسابقه‌ای که باید پیروز آن می‌شدیم ما را بازنده کردند.
پاسخ
سپاس شده توسط: