امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنی که از جوانی بیش از حد با نامزد پسرش اشتباه می شود +تصاویر
پاملا جاکوب خانمی اهل انگلستان با اصالت آسیای جنوبی ، در طول 25 سال تغییر زیادی در چهره اش ایجاد نشده است و مطمئنا متعجب خواهید شد اگر بدانید که وی 52 ساله است و یک پسر 21 ساله دارد. در حقیقت چهره او آنچنان جوان مانده که حتی یک بار هنگام خرید بلیط قطار، صندوق دار از او درخواست کارت دانشجویی کرد. او می گوید:"مردان عموما به من می گویند که باورشان نمی شود که با این چهره سنم 52 سال است و من دروغ می گویم ولی من همیشه می گویم چرا باید زنان بی جهت سن خود را بالا ببرند؟!"
پسر این خانم نیز گاهی از توجهات زیادی که به مادرش می شود به تنگ می آید، چرا که مردم اغلب تصور می کنند وی نامزدش است و یا برعکس آن را برای خانم جاکوب فکر می کنند.
خانم جاکوب درباره این اشتباهات می گوید:"جوان ماندن حس خوبی است ولی من مردان همسن خودم را ترجیح می دهم."
[عکس: eaaeed7aec.jpg]
پاملا راز ظاهر جوانش را در تغذیه و رژیم غذایی سالم، ورزش زیاد و استفاده از روغن نارگیل می داند. او مراقبت فردی زیادی برای خود دارد، برای مثال هر هفته از سونا و بخار استفاده کرده و صورتش را هر دو روز یک بار لایه برداری می کند و هرگز خانه را بدون زدن کرم ضد آفتاب ترک نمی کند.
گرچه خانم های بسیاری نیز تمام این امور را انجام می دهند ولی هرگز نتوانسته اند خود را به جوانی خانم جاکوب نگاه دارند و شاید او دارای ژن های بسیار خوبی است! پاملا تصدیق می کند که مادر و تمام خواهر و برادرانش از سن واقعی شان بسیار جوانتر به نظر می رسند.
"من عاشق روغن نارگیل هستم، وقتی ما کوچک بودیم مادرم از آن روی موها و پوستمان می زد و من این کار را در بزرگسالی نیز ادامه دادم و از آن در آشپزی ، در قهوه ، پاک کردن آرایش و مرطوب کردن پوست و موهایم استفاده می کنم."
خانم جاکوب حتی میوه را به دلیل دارا بودن محتویات قندی مصرف نمی کند ولی به غیر از آن همه چیز و به ویژه سبزیجات برگ سبز در تغذیه او جای دارد.
[عکس: 7ca46bfd66.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
خوش به حالش
پاسخ
سپاس شده توسط: