امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنی که اعتیاد به ازدواج کردن دارد! +عکس

شبنم نیوز: یک زن امریکایی به ازدواج کردن اعتیاد پیدا کرده است و در تلاش است که همسر رویایی اش را پیدا کند.

اعتیاد، صرفا به مصرف مواد مخدر و الکل و غیره گفته نمیشود، به طور کلی هر کاری که به شکل افراطی و اجتناب ناپذیر صورت بگیرد، اعتیاد نامیده می شود. اما برخی اعتیاد ها خیلی عجیب به نظر میرسند و کمتر کسی در دنیا به آن دچار است.

خانم جان فورد، پیرزن 63 ساله ای است که به ازدواج اعتیاد دارد. او تاکنون 6 بار ازدواج کرده و اکنون نیز در پی همسر هفتم خود است.او ساکن ساکس آمریکا است.

او اعتقاد دارد که هر 6 ازدواج قبلی اش ناموفق بوده ولی تا لحظه مرگ هم دست از تلاش برنخواهد داشت تا شخص ایده آلش را پیدا کند.

[عکس: 482241_293.jpg]

[عکس: 482242_626.jpg]

[عکس: 482243_266.jpg]

این مادربزرگ که اکنون تعداد زیادی نوه و نتیجه دارد در ادامه می گوید: شاید اطرافیان من فکر کنند که من دیوانه ام، اما بگذار راحت باشند، اما من می خواهم سرگذشتم را همه بدانند و اینکه من تا آخرین لحظه عمرم منتظر شاهزاده رویاهایم می مانم. همانی که قرار بود روزی با اسب سپید برسد!!

او اولین بار در سال 1967 ازدواج کرد و آخرین ازدواجش نیز در سال 1998 صورت گرفته است.

دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
خخخ ، چه باحال asna همه جور اعتيادى ديده بوديم الا اعتياد به ازدواج Tongue
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
بشین تا امروراتت بگذره[عکس: dfgh.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
انقدبشییین تا شاهزاده رویاهات اونم با اسب سفییید از راه برسه مادربزرگ. asna
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
پاسخ
سپاس شده توسط:
هه هه هه
یا من به شاهزاده سوار بر فراریم می رسم یا تو به شاهزاده سوار بر اسب سفیدت می رسی asnaasnaasnaasna
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط: