امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زن جوانی که شبیه پیرزنهاشد!
[عکس: Two-year-old-woman-and-a-young-woman-lik...-com-2.jpg]
[b]تصاویر زنی جوان که خودش را شبیه به پیرزن ها نشان می داد![/B]کیوکو هامادا در توکیو به دنیا آمد و تا قبل از مهاجرت به امریکا تا سن 15 سالگی در ژاپن بزرگ شد. او پس از یک بازدید داوطلبانه از خانه سالمندان در زادگاهش، ایده این پروژه عکاسی به ذهنش خطور کرد.به گزارش ایران ناز: او از سال 2012 با گریم و شخصیتی به نام “کیکوچیو-سان” از خودش به عنوان بخشی از پروژه “من زمانی خودِ تو بودم” از خودش عکاسی کرده و مدت دو سال در غالب یک پیرزن زندگی کرد.[عکس: Two-year-old-woman-and-a-young-woman-lik...-com-3.jpg][عکس: Two-year-old-woman-and-a-young-woman-lik...-com-4.jpg]هامادا تجربه خود از بودن در نقش یک پیرزندر شهر نیویورک سیتی را این گونه توصیف کرد:”تقریبا هیچکس اهمیتی به من نمی داد و حتی متوجه حضور من نمی شد. نادیده گرفته شدن در نیویورک سیتی بسیار آسان است ولی به عنوان کیکوچیو-سان برخی اوقات احساس می کردم کاملا نامرئی هستم”[عکس: Two-year-old-woman-and-a-young-woman-lik...-com-1.jpg]گرچه در تجربه او گاهی نیز افراد مهربانی پیدا می شدند که کیفش را حمل کرده و یا در را برای او باز می کردند ولی تنهایی احساس غالب او بود و هامادا بیش از هرچیز پیرزن را “موجودی حساس و شکننده” توصیف کرد
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیلیییییییییییییی جالب بود حالا اگه خودشو پیر نمی کرد همش تو چشم بود
ولی من عاشقه پیرا هستم
ما به دنیا اومدیم دنیا به ما نیومده
پاسخ
سپاس شده توسط:
واقعا جالب بود.چه ایده ی خلاقانه ای.
عشق یکی اونم خدا...
پاسخ
سپاس شده توسط: