امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زوج انگليسي كه پشت سر هم 10 پسر بدنيا آورده اند !!
Thumbs Up 
[عکس: 430306553.jpg]

زوج انگلیسی در اتفاقی عجیب در طول زندگی مشترک خود 10 بار فرزند دار شده اند که همه ي انها پسر بوده اند! گویا آنها در حسرت داشتن دختر مانده اند. مادر جوانی که 9 پسر دارد برای بار دهم باردار است و دیدنی اینجاست که جنسیت فرزند دهم او نیز پسر است.‌
[عکس: 1898350367-parsnaz-com.jpg]

«الکسیز برت» 37 ساله و همسرش «دیوید 42 ساله» به عنوان نخستین زوج بریتانیایی در انتظار تولد دهمین پسرشان میباشند.عکس هاي دوست داشتنی از این خانواده پرجمعیت را می بینید که چطور 9 پسر این زن و شوهر جوان از بزرگ به کوچک ردیف ایستاده اند. 

مادر آنها صبح را کاملا متفاوت با مادرهای دیگر آغاز می کند ، 5 اتاق خواب پر از مردان آینده که هر روز صبح برای رفتن به مدرسه دور میز بزرگ غذا جمع میشوند و او باید ظرف هاي مخصوص صبحانه را برایشان بیاورد و همراه با سروصدای 9 پسر پرانرژی صبحانه بخورد.این خانواده پرجمعیت و گرچه کاملا پسرانه به تنهایی می تواند یک تیم فوتبال را تشکیل دهند.
[عکس: 485986337-parsnaz-com.jpg]
«الکسیز» میگوید:داشتن این همۀ پسر برای من یک اتفاق بی نظیر هست و فکر میکنم نخستین زن 9 پسره در کشورم هستم.از این که خداوند هیچ دختری به من نداده است ناراحت نیستم و هیچ وقت اقدام به بارداری هاي برنامه ریزی شده برای داشتن دختر نکرده ام اما همسرم به شدت دوست دارد که یک فرزند دختر داشته باشیم.

به همین علت اوایل بارداری دهم هر چند هفته یک‌بار به سونوگرافی می رفتم تا شاید برای همسرم خبر مورد علاقه اش را بیاورم اما وقتی در هفته 20 بارداری جنسیت جنین مشخص شد ناراحتی همسرم را احساس کردم.ما گذشته و سال اول بعد از ازدواج هرگز فکر نمیکردیم و اصلا قصد نداشتیم خانواده ي پرجمعیت داشته باشیم اما همۀ چیز کاملا برعکس شد.

بزرگ ترین پسرم 15 ساله و کوچکترین پسرم 14 ماه سن دارد ، در کل فاصله سنی بین پسرها خیلی کم است.
[عکس: 222710492-parsnaz-com.jpg]

اسامی پسرها و سنشان :

کمپبل 15 ساله
هریسون 13 ساله
كوریی 11 ساله
لاچلان 9 ساله
برودی 7 ساله
براهن 6 ساله
هانتر 4 ساله
مک 3 ساله
بلک 14 ماهه
اینجا همه ی برادران قابیلند