امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زیباترین خانه‌های مخفی شیلی
#1
[عکس: 9902-30ba1316.jpg]
بسیاری از ما در مراحل مختلف زندگی خود نیاز به تنهایی و آرامش داریم. اما گاهی پیدا کردن فضایی برای آرامش بسیار دشوار می‌شود. معماران زیادی در طول تاریخ تلاش کرده اند فضا‌هایی برای تنهایی افراد طراحی کنند. آن‌ها خانه‌هایی را در دل طبیعیت و مطابق با فضای بکر طبیعی محیط طراحی کرده اند که در کنار زیبایی، محلی امن برای دور ماندن از هیاهو محسوب می‌شوند.
به گزارش انتخاب، شاید حتی یک کلبه گلی در یک منطقه دور افتاده نیز بتواند نیاز به تنهایی را برطرف کند. اما دیدن هنرنمایی معماران و طراحان مطرح جهان خالی از لطف نیست. در این مجموعه سریالی قصد داریم در هر قسمت به یک نقطه از جهان سفر کرده و یک خانه را به شما معرفی کنیم:
[عکس: 9902-30ba1317.jpg]
 
خانه زیبای این شماره خانه‌ای در منطقه زیبای لاس ویلاس در شیلی است. در نگاه اول، این نقطه کنار جاده در شیلی محلی است متشکل از جنگل‌ها و مناظر آرام با آبشار‌هایی زیبا. با این حال، در زیر درختان یک خانه بتونی هوشمندانه پیدا می‌کنید که توسط معمار سرشناس فیلیپه اسدی طراحی شده است.
[عکس: 9902-30ba1318.jpg]
 
کمتر رهگذری پیدا می‌شود که از کنار این بنای زیبا و مدرن عبور کند و برای لحظاتی به این بنای بتونی خیره نشود.
[عکس: 9902-30ba1319.jpg]
 
لاس ویلاس یک منطقه ساحلی در شیلی است که بندری بسیار زیبا دارد و صادرات مواد معدنی و ماهی به سایر نقاط شیلی از مهمترین دستاورد‌های این منطقه محسوب می‌شود.
[عکس: 9902-30ba1320.jpg]
 
جلوی این صخره‌های ناهموار و در خط ساحلی لاس ویلاس یک ویلای بسیار مدرن دیده می‌شود که در دل یک صخره زیبا و در کنار یک جنگل متراکم و پر از کاکتوس قرار گرفته است.
[عکس: 9902-30ba1321.jpg]
 
این خانه یک نمای منحصر به فرد دارد و چشم انداز این خانه را می‌توان مهمترین ویژگی آن دانست. هارمونی طراحی مدرن و در عین حال ساده این ویلا با صخره‌های پیرامون را می‌توان برگ برنده طراحی این ویلا دانست. شاید اگر رنگ نمای این خانه تیره‌تر بود یا طراحی با خطوط درهم و برهم و متراکم تری انجام می‌شد هرگز شاهد چنین ویلایی نبودیم که همزمان آرامش بخش و مدرن است.
[عکس: 9902-30ba1322.jpg]
 
تراس‌های متعدد و شیشه‌ای و راهرو‌های دلباز این بنا به ساکنان این امکان را می‌دهد تا از هر فضا به خوبی از فضای بیرون لذت ببرند. این خانه را می‌توان یکی از جالبترین خانه‌های بتونی در جهان دانست. در داخل خانه، طراحی داخلی مینیمالیستی مدرن وجود دارد که در سراسر ساحل دیده می‌شود و بتن بر طراحی غالب است.
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
2 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
hadis hpf (۲۷-۰۲-۹۹, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، دخترشب (۲۷-۰۲-۹۹, ۰۶:۱۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان