امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زیباترین زن سرباز جهان که بعنوان مدل هم مشغول است
[عکس: w1kwg7nt4i7pkxoptf16.jpg]

کاترینا هوج ۲۲ساله اهل کنت در نواحی لندن یک سرباز زن ارتش انگلیس است که در بصره عراق خدمت کرده است و بصورت نیمه وقت هم بعنوان مدل مشغول بکار است و چند شب پیش هم بعنوان یکی از فینالیست های ملکه زیبایی انتخاب شد.
در سال ۲۰۰۵ (سه سال پیش) در حالیکه فقط ۱۸ سال داشت و او و سه همقطارش در حال انتقال یک مظنون به مقر خود بودند خود رو حامل او آنها دچار سانحه شد و پس از سه باز واژگون شدن در کنار جاده متوقف شد.
کاترینا پس از خارج شدن از خودرو متوجه شد که مظنون عراقی زودتر خارج شده و اسلحه او و همقطارانش را در دست دارد.
او موفق میشود با یورش بسمت مرد عراقی و وارد کردن ضربه ای به او تعادل او را بهم زده و دو اسلحه را از مرد مظنون پس بیرد و نهایتا با کمک سه همقطارش که از خودرو خارج شده بودند مرد عراقی را خلع سلاح کند.
او درباره این حادثه میگوید:پس از خارج شدن از خودرو نظامی, در یک لحظه که متوجه شدم که بازداشتی ما اسلحه ها را در دست دارد انجا بود که گفتم: اوه خدای من..اون الان مرا میکشد…..
در یک لحظه به او نگاه کردم تصمیم گرفتم و بسمت مرد مسلح حمله ور شدم….میدانستم که میبایست کاری انجام دهم.
اما……..پس از تمرین های طاقت فرسا او بطور نیمه وقت بعنوان مدل لباس مشغول بکار است!.
او میگوید : وقتی صحبت از حضور زنان در ارتش میشود در ذهن افراد زنان قوی هیکل نقش میبندد ولی من میخواهم این ذهنیت را بهم بزنم.
کاترینا در دنیای مدل هم بسیار موفق ظاهر شده است.
کاترینا به خبرنگاران گفت: وجود من شاید باعث تشویق زنان بیشتری برای پیوستن به ارتش شود.
کاترینا میگوید که میخواهد یک الگو باشد.
او زمانیکه فقط ۱۸ سال داشت ,بخاطر نجات جان خود و همقطارانش در بصره نشان شجاعت گرفته است.
او روزانه تمرینات سختی را برای آمادگی, در کمپ ارتش انگلیس انجام می دهد.
اما کار بهمین جا ختم نمیشود . زمانی که او در مسابقات ملکه زیبایی شرکت کرد پس از انتخاب از شهر خود به فینال مسابقات ملکه زیبایی انگلستان راه یافت.گرچه شخص دیگری بعنوان ملکه زیبایی انتخاب شد ولی از او بعنوان یک سرباز شجاع تقدیر شد و به او نشان شجاعت اهداء شد.
[عکس: xfbpsjadbjmaf23qvo5.jpg]

[عکس: kw8b9a2hjr50rr4qv9ww.jpg]

[عکس: bteha4vezggmrfa13jul.jpg]

[عکس: xm3bk7558rwp99um94lx.jpg]

[عکس: pzkyjf3nqai76086d2k.jpg]

[عکس: 10i88gsb81j57epv9vr.jpg]

[عکس: a219hmow9xuczwmi3rs.jpg]
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط: دختر دریا ، بانوی جنوب
به نظر من از این زیباتر هم هست
چرا اینو انتخاب کردن xcvl
حکایت من ، حکایت کسی ست که عاشق دریا بود اما قایق نداشت.
دلباخته سفر بود همسفر نداشت
زخم داشت اما ننالید گریه کرد اما اشک نریخت .
حکایت من ، حکایت چوپان بی گله .
 و ساربان بی شتر است ...
حکایت کسی که پر از فریاد بود .......
اما سکوت کرد ...
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، بانوی جنوب