امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زیردریایی شخصی، اسباب‌بازی لوکس ثروتمندان
به جز فرد ثروتمندی همچون جیمز کمرون (James Cameron) که عاشق کاوش در اقیانوس ها است، در طی 18 سال اخیر یک کمپانی با نام DeepFlight از تخصص ویژه ای در تولید زیردریایی های بسیار پیشرفته برای کاوش در دریاها برخوردار است.
یک خودرو: به نظر می‌رسد به جز فرد ثروتمندی همچون جیمز کمرون (James Cameron) که عاشق کاوش در اقیانوس ها است، در طی 18 سال اخیر یک کمپانی با نام DeepFlight از تخصص ویژه ای در تولید زیردریایی های بسیار پیشرفته برای کاوش در دریاها برخوردار است. این کمپانی در وب سایت رسمی خود اعلام کرد: "زیردریایی های شخصی DeepFlight، به دلیل قابلیت نشان دادن جهان زیر آب به صورت سه بعدی، نمونه ای ایده آل از قایق های بسیار بزرگ، تفریحی و حتی گردشی می‌باشد".

[عکس: 353764_989.jpg]
گفتنی است، در یک قسمت از سری فیلم های جیمز باند، فردی به نام گراهام هاکز (Graham Hawkes)، مهندس دریایی بریتانیایی، به منظور حمله به جیمز باند و کشتن وی دست به تولید زیردریایی در کمپانی خود زد. به تازگی Hawkes و DeepFlight به دنبال ساخت زیردریایی های کوچک شخصی با قابلیت کنترل به صورت انفرادی می‌باشند. در کنار زیبایی و تجملی بودن، DeepFlight با طراحی و ساخت بیش از 5 مدل متفاوت، به دنبال تولید وسیله ای است تا از زیردریایی های کوچک مختص گشت و گذار بسیار سریع تر و لذت بخش تر باشد.

[عکس: 353765_761.jpg]
ناگفته نماند، آخرین و بهترین نمونه این زیردریایی ها مدل Super Falcon Mark II با ارزشی بالغ بر 1.7 میلیون دلار می‌باشد. طول این وسیله بیش از 5.2 متر بوده و قابلیت حمل 2 سرنشین را دارد، در حالی که تا عمق 122 متر نیز، نفوذ خواهد کرد. با ما باشید و نگاهی به تصاویر این زیردریایی بی‌نظیر بیندازید.

[عکس: 353766_599.jpg]

[عکس: 353767_683.jpg]

[عکس: 353768_811.jpg]
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
خيلى حال ميده
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط: