امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئو سایت: ترافیک فیک تاثیر در سئو دارد؟
#1
شاید سایت های بسیاری را دیده باشید که ترافیک فیک ، کاذب را وارد سایت می کنند و با عنوان افزایش ترافیک ، افزایش الکسا ، افزایش بازدید سایت ، افزایش بازدید سایت در حال فعالیت می باشند و هزینه ای را در قبال ترافیک و بازدیدی که وارد سایت می کنند دریافت می کنند. اما اینکه این ترافیک فیک و بازدیدکننده الکی چه اثری در سئو سایت شما خواهد را در ادامه خواهیم پرداخت.


اثر ترافیک در سئو سایت چیست؟


گوگل به طور مستقیم بیان نکرده است که ترافیک به عنوان متریکی در سئو سایت است اما در عمل مشاهده می کنیم که سایت هایی که ترافیک بالا دارند به مرور زمان تراس رنک خود را افزایش داده اند و روند مثبت در سئو سایت آنها مشاهده می شود. پس در واقع باید گفت که ترافیک در سئو سایت اثرگذاری مثبت را دارد.


چرا از ترافیک فیک و افزایش بازدید استفاده می کنند؟


با توجه به گفته های بالا پس گوگل ترافیک موجود در سایت را به عنوان متریکی در سئو سایت قرار داده است و در واقع ترافیکی که در سایت وجود دارد می تواند بیانگری از اعتبار سایت شما باشد. از این رو صاحبان وب مستر برای بهبود در وضعیت سئو سایت از ترافیک فیک و کاذب استفاده می نمایند تا به واسط این افزایش بازدید بر اعتبار سایت خود بیفزایند و نیز بهبود در وضعیت سئو سایت خود را مشاهده نمایند.طراحی لوگو ، سئو سایت ،ترجمه مقاله ، قیمت دلار ، ایمپلت ، ماساژ ، سنگ کورین , فروش اقساطی خودرو ، فروش لیزینگی خودرو ، فروش اقساطی خودرو ، فروش لیزینگی خودرو, درب اتوماتیک ، راهبند ، کرکره برقی ، جک برقی ، درب شیشه ای, رزرو هتل , کارت کنترل تابلو روان ، نرم افزار تابلو روان


اثر افزایش بازدید فیک در سئو سایت چیست؟


ترافیک فیک و کاذب اگر اصول سئو سایت را اجرا نموده باشید می تواند به واسط ترافیکی که در سایت شما وجود دارد اعتبار را به شما بخشد. اما بحثی که در ترافیک فیک و نیز افزایش بازدید کاذب وجود دارد این است که اگر شما به قطع سرویس عمل نمایید در واقع ممکن است هزاران ترافیک و کاربری که در سایت شما به صورت فیک وجود داشت را از دست بدهید و این از دست دادن بازدید و ترافیک اثرگذاری منفی در سئو سایت شما می گذارد.
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
1 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
عسل6 (۲۸-۰۶-۹۵, ۰۱:۵۲ ب.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان