امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سارقان مسلح در ماهشهر به دام افتادند
#1
۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۱
سارقان مسلح در ماهشهر به دام افتادند
فرمانده انتظامی ماهشهر از دستگیری چهار سارق مسلح در این شهرستان خبر داد و گفت : این افراد مسلحانه از منازل سرقت می‌کردند.
خبرگزاری ایرنا: فرمانده انتظامی ماهشهر از دستگیری چهار سارق مسلح در این شهرستان خبر داد و گفت : این افراد مسلحانه از منازل سرقت می‌کردند.
 سرهنگ رضا پاپی پنجشنبه شب اظهار داشت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت مسلحانه منزل در بندر امام خمینی (ره) ، تیمی از ماموران پلیس آگاهی برای بررسی موضوع و شناسایی سارقان وارد عمل شدند.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی و تخصصی هویت چهار سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در چند عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر گفت: سارقان که دارای سوابق متعدد کیفری و سرقت مسلحانه به عنف بودند در تحقیقات اولیه به جرم خود اعتراف و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.
دستگیری سارق زورگیر در اهواز
رئیس پلیس آگاهی خوزستان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت زورگیری گوشی تلفن همراه درسطح شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار دایره مبارزه با سرقت به عنف پلیس آگاهی قرار گرفت.
سرهنگ سهراب حسین نژاد افزود: با تلاش شبانه روزی و انجام کار اطلاعاتی، هویت سارق شناسایی و طی عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر شد.
وی تصریح کرد: در تحقیقات به عمل آمده، متهم به سرقت‌های متعدد تلفن همراه به صورت زورگیری درسطح شهرستان اهواز اعتراف کرد.
       ا‏میدوارم برای حال خوبتون محتاجِ بودن هیچ آدمی نباشید
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
1 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
♥صنم♥ (۱۹-۱۰-۹۹, ۰۷:۱۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان