امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساندویچ را با کاغذ بخورید +عکس
خوردن کاغذ ساندویچ ممکن است ضررهای را نیز برای بدن شما به همراه داشته باشد اما به تازگی این مشکل نیز رفع شده است و یک رستوران برزیلی کاغذهای خوراکی همراه غذا سرو می کند.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که در حین خوردن ساندویچ کاغذ آن را نیز بخورید و این باعث می شود تا مزه بدی ر دهان شما به وجود آید.

خوردن کاغذ ساندویچ ممکن است ضررهای را نیز برای بدن شما به همراه داشته باشد اما به تازگی این مشکل نیز رفع شده است و یک رستوران برزیلی کاغذهای خوراکی همراه غذا سرو می کند.

با توجه به تحقیقاتی که انجام گرفته است در سال 2011 نزدیک به 75 میلیون تن کاغذ ساندویچ در دنیا مصرف شده است که تنها 25 درصد آن وارد چرخه بازیافت شده است و از همین رو محققان سعی در درست کردن کاغذهای خوراکی کرده بودند.

[عکس: 656854_385.jpg]

این رستوران که بیشتر همبرگر می فروشد اعلام کرده از این پس کاغذهایی خوراکی به مردم ارائه می دهدو. این کاغذها از مواد غذایی خاصی درست شده است که طعم خوبی نیز دارند.

این رستوران همچنان راز خود را فاش نکرده است اما عکس العمل مشتریان نشان می دهد که این کاغذها بسیار خوشمزه هستند و طعم غذا را نیز ازبین نمی برند.
بعضی آدم‌ها ناخواسته همیشه متهم‌اند!
به خاطر :
سکوت‌شان ، کاری به کار کسی نداشتن‌شان ، خلوت‌شان ،
اتاق‌شان ، استراحت‌شان ، روی پای خود ایستادن‌شان ، دوست داشتنشان !
گویی جان میدهند برای اتهام بستن و از همه بدتر این‌ که :
زود فراموش می شود خوبی هایشان!
پاسخ
سپاس شده توسط: آرزو ، پرنسس ، sa armani
وای من چندشم میشه ......... نمی تونم تصور کنم دارم کاغذ می خورم
می کوشم غــــم هایم را غـــرق کنم اما
بی شرف ها یاد گرفته اند شــنا کنند ...
حسين پناهي

پاسخ
سپاس شده توسط: sa armani
آخه مگه میشه.xcvb
هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم
پاسخ
سپاس شده توسط: