امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرپرست کمیته روئینگ: با شاکی قایقرانان دیدار می کنم
Rainbow 
با این شرایط قایقرانان فسیل می شود
سرپرست کمیته روئینگ: با شاکی قایقرانان دیدار می کنم / ملی پوشان هیچ تفریحی ندارند!
سرپرست کمیته روئینگ فدراسیون قایقرانی گفت: در نظر دارم با سفر به آبادان با فردی که از سوی یکی از قایقرانان درگیر شده است صحبت کنم.
عباس شادمان سرپرست کمیته روئینگ فدراسیون قایقرانی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: متاسفانه بحث پیش آمده در خصوص درگیری قایقرانان در آبادان با یکی از آتشنشان و همچنین درگیری دو نفر دیگر در بازار در برخی از رسانه ها بزرگنمایی شده است و قرار است برای پیگیری دقیق تر این موضوع بنده فردا راهی آبادان شوم تا از جزئیات این ماجرا اطلاعات دقیقی کسب کنم.

وی گفت: همچنین بنده با حضور در آبادان پس از حضور در کوانتری نحوه دستگیری قایقرانان را جویا می شدم البته این پرونده موضوع در آبادان بسته شده است اما برای ارائه گزارشاتی به مسئولان فدراسیون باید بازدیدی از این شهرستان داشته باشم.

وی گفت: با هدف برپایی اردوی آماده سازی تیم ملی در این شهرها هزینه های زیادی را تقبل کردیم به طوریکه مبلغ دو میلیون تومان بابت حمل کانتینر و جرثقیل پرداخت کردیم و هزینه های زیادی نیز صرف ایاب وذهاب قایقرانان به آبادان شد تا تمرینات ملی پوشان در شرایط خوبی پیگیری شود، بنده به شخصه از بروز این اتفاق بی خبر بودم و تا زمانیکه جلسه کمیته انضباطی در این خصوص تشکیل نشود نمی توانیم در خصوص اتفاق ساده ای که از سوی برخی ما بزرگنمایی شده است اظهار نظر و صحبتی کنیم.

وی تصریح کرد: همچنین قایقرانان از امکانات تفریحی مناسبی برخوردار نیستند و نمی توانیم در طول روز آنها را در کمپ تمرینی خود نگه داریم و در صورتیکه پیست استاندارد این رشته احداث نشود و برای تفریح آنها محلی اختصاص داده نشود آنها انگیزه چندانی برای انجام تمرینات نخواهند شد و در آینده نیز فسیل خواهند شد.

شادمان افزود: همچنین از طرفی دیگر ملی پوشان حقوق چندانی از سوی فدراسیون دریافت نمی کنند به همین دلیل آنها نیاز دارند که با بهبود شرایط در وضعیت بهتری تمرینات آمادگی خود را دنبال شد.

وی در پایان یاد آور شد: پس از اطلاع از این موضوع قرار شد جلسه کمیته انضباطی تشکیل و پس از شنیدن صحبت های ملی پوشان در این خصوص تصمیم گیری شود و همچنین بنده در نظر دارم در این مورد صحبتی نیز با مدیر کل ورزش استان خوزستان داشته باشم تا این مورد به صورت دقیق تر بررسی شود./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: