امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سقف قرارداد بانوان 3 ميليون تومان بيشتر نيست!
Rainbow 
بازيکن تيم ملي تنيس روي ميز بانوان:

بازيکن تيم ملي بانوان تنيس روي ميز کشورمان گفت: در ليگ برتر سقف قرارداد براي بهترين هاي ايران فقط تا 3 يا 4 ميليون تومان است.
سحر رهنما در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران، اضافه کرد: متأسفانه بانوان پينگ پنگ ايران رقم قراردادهاي بسيار پائيني دارند اين در حالي است که قراردادهاي ليگ مردان به 150 ميليون تومان هم مي رسد.

وي ادامه داد: من در ليگ امسال عضو تيم مس کرمان هستم البته اين باشگاه از نظر مالي مشکلي ندارد اما بيشتر پول هايشان را صرف ورزش فوتبال مي کنند و چيزي به پينگ پنگي ها نمي رسد.

رهنما درباره ليگ عراق گفت: من پس از اينکه به همراه تيمم در ليگ عراق قهرمان شديم در مسابقات مراکش هم مجوز حضور يافتيم که پنجم شديم، براي سال آينده و ادامه همکاري ام با ليگ عراق هيچ تصميمي نگرفته ام البته اولويت اولم حضور در ليگ برتر کشور خودم است اما حضور در ليگ عراق منوط به اجازه فدراسيون تنيس روي ميز ايران هم هست.

بازيکن تيم ملي تنيس روي ميز کشورمان با اشاره به قدرت بازيکنان خارجي در رقابت هاي جام فجر درباره اين مسابقات گفت: سطح مسابقات جام فجر بسيار بالا بود و به خصوص تيم هند که با سه نفر اصلي خود در رقابت ها حاضر شده بود، همچنين تيم هاي مجارستان و آذربايجان دست هاي بازيکنان آنها بسيار قدرتمند بوده است.

وي اضافه کرد: مشکل بانوان ايران عدم حضور در تورنمنت هاي بين المللي است من بعداز ماکائو که يک سال پيش بود به مسابقه برون مرزي ديگري اعزام نشده ام به طور حتم اگر ما هم اعزام داشته باشيم مي توانيم در کنار بازيکنان قوي تر از خودمان تجربه کسب کنيم و تنيس روي ميز کشورمان مانند ساير کشورها پيشرفت کند زيرا بانوان ايران تمرينات خوبي دارند و فقط اعزام مي تواند کمک زيادي به آنها بکند.

رهنما درباره شروع ليگ بانوان بيان کرد: آنچه مسلم است اين است که ما امسال ليگ داريم و اين طور نيست که برگزار نشود هر چند در زمان آغاز آن تأخير افتاده است.

اميدوارم مشکل تيم ها حل شود و ليگ با تعداد تيم هاي بيشتري برگزار شود زيرا هر چه تيم ها بيشتر باشند کيفيت رقابت ها نيز بالا مي رود./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: sa armani ، nafas ، sadaf
این همه تفاوت بین ورزشکار خانوم واقا جای تاسف داره
من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، مرد آریایی